Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A bio slim duo-t hol lehet...

A bio slim duo-t hol lehet megvenni? A drogériákban nem volt, a gyógyszertárban sem. Elég fura.

Figyelt kérdés

2012. febr. 1. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Összetétel

NappalIi: Karnitin + GTE ( 30db) rózsaszín

2 kapszula zöldtea polifenol tartalma 225 mg, karnitin tartalma 300mg.

Éjszakai: CLA ( 60db) barna .

4 kapszula CLA tartalma 2400mg


tök mindegy hogy meg tudod-e venni vagy nem. egyél helyette egy darab mogyorót, ugyan annyi értelme van. és a placebó hatás is meglesz, ha bio slim duónak "képzeled".

2012. febr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ez nem volt válasz a kérdésre...esetleg valaki?
2012. febr. 8. 20:31
 3/6 akoska1 válasza:
lehet hogy nem volt válasz a kérdésedre, de biztos hogy tudatában vagy, hogy nincsenek fogyasztó szerek? ha igen, akkor keresek neked valami vásárlási lehetőséget..
2012. febr. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
keress magadnak jobb elfoglaltságot ahelyett hogy másokat oktatsz... ha valamire nincs értelmes válaszom, nem szólalok meg, de megértem persze ha te/ti csak itt tudjátok kiélni a "beszólhatnék"-otokat! segítséget/választ kerestem itt, nem kioktatást,köszi!
2012. febr. 9. 19:16
 5/6 anonim ***** válasza:

hát te nagyon kész vagy.. ne köszöngess, meg gúnyolódj.. leírtam neked, hogy nincsenek fogyasztószerek. tudod milyen zavaró, hogy a népem egy tagja, akinek éppen segítek ilyen bunkó tahó és nem figyel arra amit írok neki?

ne kritizálj ba.sszameg, hanem fogd fel hogy NEM LÉTEZNEK fogyasztószerek.. ne essen már ennyire a nehezedre normálisnak lenni! olvass többet, ha nekem nem akarsz hinni!

Aczél, üdvözlettel..

2012. febr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia! Én drogériában vettem, de láttam hirdetve patikában is és már beszedtem két nap híjján két dobozzal. Kilókban nincs túl nagy véltozás, de kell egy számmal kisebb gatyát vennem és a terhességemből két éve rajtam maradt pocak is laposabb lett. Kezdenek állni valahogy rajtam a fölsőim. Elég drága, de szerintem jó. Nekem az a tapasztalatom, hogy eléggé szárít és nagyon sokat kell inni rá. Én aki napi talán fél litert megittam csak a munkahelyemen délelőtt megiszok 1,5 liter vizet. Az esti adag szerintem jobban eltelít. Nekem bevállt! Ja azt nem mondtam el, hogy semmi pluszt nem mozgok csak amit a napi dolgaim és a munkám megkíván. Minden sport nélkül 2-3 kiló mínuszt értem el. Sok sikert neked is!
2012. márc. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!