Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ha zöld teát iszok közvetlenül...

Ha zöld teát iszok közvetlenül kemény edzés (Thai box) előtt/után az valamivel gyorsítja a zsírégetést vagy az anyagcserét? Mert úgy hallottam hogy a zöld tea "fogyaszt".

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
A zöld tea SEM fogyaszt. Semelyik étel nem fogyaszt.o
2012. febr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De valami méregtelenítő hatása azért csak van? Nem?
2012. febr. 2. 19:32
 3/4 Szabó Péter Ferec válasza:

Kedves kérdező!

Jól tudod és jó úton jársz, ha a zöld teát fogyasztod. Rengeteg jó hatása van szervezetünkre! No és az előttem szóló bizony valótlanságot állít, talán jobban utána kellene néznie állításainak, mielőtt leír valamit, mivel többek között anyagcsere felgyorsító és méregtelenítő hatásai is vannak a zöld teának! Tehát ezáltal nagyban segít a szervezetnek a fogyásban is! A segít szón van a hangsúly, mivel sokan azt gondolják, hogy 1 db kapszula, vagy egy tea kortyolgatása önmagában segít lefogyni. Nem segít, csak akkor ha emellé párosítunk megfelelő életmódot és táplálkozást. Viszont akkor hatékonyabban segít, mivel felgyorsít bizonyos folyamatokat, amelyek felgyorsításához egyéb élelmiszerekben nincsenek meg ezen vegyületek például. Jómagam hitelesen beszélhetek erről, mert saját magamon tapasztaltam a zöld tea jótékony hatásait. (aki nem fogyasztja, ne nyilatkozzon róla!) Bár az is igaz, hogy nem akármilyen zöld tea keveréket ittam és iszok ma is, és komplett tisztítókúrát végeztem egyéb gyógynövényes készítményekkel, de 13 kg-ot fogytam három hónap alatt úgy, hogy közben nem diétáztam, sőt nem is a fogyás volt a célom.(infarktusom után hat gyógyszert írtak fel és ezeket a gyógyszereket akartam elhagyni és el is hagytam azóta) A daganat ellenes hatásairól már nem is írok, hiszen hosszan sorolhatnánk még jótékony hatásait. Sokaknak a természet növényei, "ajándékai" úgynevezett hülyeségeknek tűnnek, Nekik ajánlom: fogyasszák továbbra is a szintetikus gyógyszereket és mellékhatásaikra a következő sor gyógyszert, és ne méregtelenítsenek soha mert még a végén túl egészségesen és túl sokáig élnek.

Sok sikert az egészséges életedhez!

2012. febr. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :D
2012. febr. 5. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!