Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi fogyaszt jobban? A bicikli...

Mi fogyaszt jobban? A bicikli vagy a futás?

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 23:46
 1/4 anonim válasza:
Én 22 kilót fogytam biciklizéssel és diétával Január óta. Gondolom a futás jobban segít a fogyásban, de én azt nem birtam, így maradt a biciklizés.
2011. nov. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Bringa, egyértelműen. A futáshoz kevesebb energia kell, vagy inkább ott mások az arányok. Oda tüdő is kell sok.
2011. nov. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem rossz a kérdés, illetve az én válaszom nem bicikli vagy futás, hanem bicikli ÉS futás!


HA hetente 2-3 alkalommal el tudsz menni futni legalább 1 órát, és mellette tekersz is legalább fél órát, akkor nem lesz gond!

2011. nov. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a futás jobb, de egyrészt én nem tudok sok időt szakítani dolgokra, és azért bringázni készületekkel mindennel együtt vagy 2-3 óra, futni 1, úgy, hogy elmentél, futottál és haza is értél. :) A másik pedig, hogy nekem gerincferdülésem van (enyhe), és arra kevésbé terhelő a futás. Tehát magamból tudok kiindulni és nem fogyási szempontból sajnos. :(


De azért mindkettő lenne a legeslegjobb. Viszont futni elég 10 percet szerintem az elején, ha kínzod magad, nemcsak felesleges, de esetleg kicsit veszélyes is lehet, ill. kevesebb lesz a kitartásod.

Nálam nyár végére a 10 percből 20-25 lett, úgyhogy ez úgyis fejlődik. :)

2011. nov. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!