Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » P57 Hoodia kapszuláról tapaszt...

P57 Hoodia kapszuláról tapasztalatok? Megéri?

Figyelt kérdés

Én ma kezdtem neki és izgatottan várom a hatását. Az ismerőseim által jutottam hozzá és döntöttem el én is megpróbálom veszíteni nem veszíthetek sokat. Nekik bevált remélem nekem is befog.

20/L


2012. febr. 10. 10:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

én használtam! : )

Én úgy ajánlom hogy reggeli közbe vegyél be egyet,és nem leszel éhes az tuti:) én legalább is nem voltam. :) nekem be vállt:) én most mást próbálok ki:)

2012. febr. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
19%

veszíteni remélhetőleg nem veszíthetsz, mert természetes hatóanyagú.

valakinek beválik, valakinek nem veszi el az étvágyát.

az összefüggést nem értem az étvágy és a fogyásod között.

ha tudatosan eszel, akkor fogyhatsz, ha csak érzéssel eszel, akkor lehet hogy esélyed sincs. ha esetleg unalmadban eszel, vagy érzelmi okok miatt, vagy szomjúság miatt, akkor egyáltalán nem biztos, hogy az étvágyad csökkentése fog segíteni..


20 éveseknél sosem értem, miért nem lehet tápláló ételeket (zab, rizs, tk kenyér, húsok, olajos magvak, zöldségek, gyümölcsök) enni, mértékkel..

nem is fogom megtudni :)

sok sikert neked, de vigyázz nehogy túl kevés tápanyagot egyél majd a nagy étvágytalanságodban (anorexiádban) mert a koplalás alatt nem zsírból fogy az ember. és az elég jól tud kinézni a végére, csökkent izomtömeg, megmaradt zsír (arányaiban ugye már több mint induláskor) a kiürült glikogén raktárak és víz, bélsár visszajönnek, és lesz egy "fogyás" ahol a tömeg alig változott, de még lehet ráhízás (visszaállás a megszokott táplálkozásra) illetve löttyedtebb zsírpárnák mint előtte..

ne járj így, ezért ésszel csinálj mindent ha táplálkozásról van szó!

Aczél.

2012. febr. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%

brigi cicus, ha annyira bevált, miért is mást próbálsz ki?


Kérdező, vedd észre nem azt írta, hogy mennyit csökkent a testzsírja mennyi idő alatt, hanem azt hogy "bevált" és most mást próbál ki. nyilván egy sikeres kislányról van szó, aki bármikor képes hízni/fogyni, ahogy csak akarja...

2012. febr. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

kedves harmadik

Nem mást próbálok ki..

ezt szedtem sokáig amíg nem álltam le a sok kajázásról...

most egy fogyis gyógyszert próbálok ki.. remélem megfelel a válaszom..

2012. febr. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
23%

tökéletesem megfelel.

a természetes készítmény (mert a hoodia még nem gyógyszer) nem jött be, miért is fogytál volna le velem hiszen kicsit részleteztem feljebb, hogy az étvágy csökkentése még nem okoz fogyást! olvasd el miket írtam, Aczél név alatt sok okosságot találhatsz.


most meg gyógyszerre váltasz. szívesen beszélgetnék ilyen emberekkel élőben, kíváncsi lennék az arckifejezésükre amikor kimondom, hogy nincsenek fogyasztó szerek, még egy gyógyszer, drog étvágycsökkentése sem a fogyáshoz út, max. az éhezéshez (amikor nem csökken a zsírod, legalábbis nem jelentősen. fentebb írtam részletesebben.)


mindegy, onvedelem.bp@freemail.hu címen megtaláltok, nekem már elég volt a gyakoriból.

van bennem valami fura ösztön hogy segítsek, de ez ellenkezik minden racionális érvvel, én nem járok jól, ti úgy sem figyeltek arra amiket írok, előbb-utóbb majd rájöttök hogy a gyógyszerek csak a gyártóknak éri meg és nem nektek.. és előbb utóbb egy téves következtetést fogtok levonni: hogy még gyógyszerrel sem tudtok fogyni, mert ilyen a 'testalkatotok'. ez így szokott lenni, tudom, rengetegszer olvastam már..

csak tudjátok, 'hülye' testépítők, nők és férfiak akik a sportjuk miatt a táplálkozásba mélyedtek bele és nem a kiskapu keresésbe, bármikor szálkás versenyformát érnek el. ahogy nektek tetszik: lefogynak, és akár tartják ezt a szintet, ha megfelelő nekik.

nem szimpatikusabb út? ha most nem is, majd x év múlva jusson eszetekbe, akkor is válthattok majd, nyilván nehezebb lesz később.

Aczél.

2012. febr. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Nem kel azért összeveszni én csak tapasztalatokra voltam kíváncsi kinek vált be kinek nem stb...

Nekem az a problémám hogy nincs elég akaraterőm, és nem azért eszek sok nasit mert éhes vagyok hanem mert jól esik és persze megkívánom de nem azért mert majd kilukad a gyomrom...

2012. febr. 10. 12:07
 7/19 anonim válasza:

Sajnos annak, aki az ízek miatt szeret enni, azoknak nem segít. Tehát az agyat kell átverni, nem a gyomrot. Hiába csinál jóllakottság érzetet, ha megkívánod a kínai kaját az ízéért vagy épp a csokit, nem fog segíteni.

Én kívánás ellen citromos vizet iszok, az olyankor lecsillapítja az agyam, és el is felejtem, h mit kívántam előtte.

2012. febr. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

erről írtam.. az emberek nem az éhség miatt híznak el.

éhség miatt maximum éhezni lehet.

a zsírosodás egy részt a nem megfelelő táplálkozástól (minőség) és a lelki dolgok miatt van.. ez a plusz evés, mint pótcselekvés.


plusz, le kéne állni a "Jó ízekről".

az aromáktól még SENKI nem lakott jól, de ugyanakkor a kutyas.zart is ízletessé lehet varázsolni.

ez egyenes út az elhízáshoz, betegségekhez. sajnos..

Aczél.

2012. febr. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Kell akarat erő is! 7/8-as válasza igaz! Én fogytam 2 hónap alatt 6 kilót! Már nem veszem be minden reggel de igy is fogyogatok szép lassan szóval lehet ez csak segített átverni magam :)
2012. febr. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Gratulálok az utolsónak hogy sikerült fogynia.

Én 3 napja szedem már és sokkal kevesebbet eszek mint elötte és a nasit egyáltalán nem is kívánom a csokit meg végképp pedig eddig minden nap ettem egyet minimum, de most rá se tudok nézni valahogy nem csábulok.

De azt vettem észre amúgy hogy amikor éhes vagyok akkor se kívánok semmit ebből ered hogy amikor eszek csak keveset tudok mert nem nagyon esik jól.

Te kedves utolsó minden féle kaját ettél ugyan úgy vagy figyelted hogy melyiket nem kéne stb...?

És hogyan szeded/szedted? Minden reggel?

2012. febr. 13. 12:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!