Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » P57 Hoodia kapszuláról tapaszt...

P57 Hoodia kapszuláról tapasztalatok? Megéri?

Figyelt kérdés

Én ma kezdtem neki és izgatottan várom a hatását. Az ismerőseim által jutottam hozzá és döntöttem el én is megpróbálom veszíteni nem veszíthetek sokat. Nekik bevált remélem nekem is befog.

20/L


2012. febr. 10. 10:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ugyanaz mint nálam, ennék de nem tudom mit...! :) A kenyeret iktattam ki egyedűl de minden mást úgyanúgy eszek, sőt én coca cola mániás vagyok szóval azt szinte minden nap iszok és mégis fogytam :) Reggel veszem be mert van egy olyan MELLÉKHATÁSA hogy minnél később veszed be annál később tudsz elaludni, biztos van valami serkentő is benne vagy mittom én :) De még igy sem alszom 1 előtt! Én nagyon jókat tudok erről mondani, mert tényleg hatásos más gagyikkal szembe! Viszont a folyadék bevitelre figyelj! :)
2012. febr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
15%

disznófarok mániás vagy (koca cola) :P és büszke vagy rá..

úgy írsz, mintha cukros sz.ar ivása közben nem lehetne fogyni! bass.zus, egy átlagembernek 2000kcal körüli energiaigénye lehet, ha te 1600kcal-t viszel be ilyen esetben akkor fogyni fogsz! húú mekkora varázslat ez.. köze nincs az étvágy csillapításhoz, inkább csak annyi hogy hül.ye vagy, ha fogyós mennyiséget (kevesebbet) eszel, és még akkor is értékes tápanyagok helyett cukorral viszel be energiát. áltimét gratulációim.

majd nemsoká' kész lesz a fogyás-tévhites kis oldalam, hoodiával mindennel lehet érdemes lesz időnként rákeresnetek, és akkor egyszer csak megtaláljátok, mert hasznos lenne úgy látom..

A c Z.

2012. febr. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
49%
Basszus aczél nem veszed magad észre????? Már más nevet használsz ember hogy ne nyomják rád egyből a piros kezet! Eredj már magaddal teeeeeeee! Kit érdekel a sok egészséges dumád...! Nem ilyen világot élünk már ember! Inkább cola mint a hülye búza csírád! Téged szerintem azért fizetnek hogy lehúzd a hoodiát!
2012. febr. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
6%

hehe, olyasmi :)

de tudod hogy van a hatalommal az ember.. ha erős vagy nem érdekel a gyökerek véleménye :D

2012. febr. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Na mi a helyzet? Bevált a bogyó?

2012. máj. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Nem olvastam a kommenteket,mert sok az "okos"...

A Hoodia,étvágycsökkentő és zsírégető hatású.Pontosan 3,5DL vízzel kell bevenni,hisz annyi folyadéknál lép érvénybe a gyógyszerben található hatóanyag.Én általában felkelés után szoktam bevenni,üres gyomorra.Félóra múlva eszek egy keveset,de sajnos a kenyeret mellőzni kell.Nekem eddig így bevált,1 hét alatt 1,5Kg-ot sikerült leadni.

2012. jún. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Ja és a legfontosabb: Semmit sem iktattam ki az étrendemből.A kenyeret talán kicsit.De: Ugyanúgy eszek csokit,süteményeket stb...
2012. jún. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Piros Pipacs válasza:

Sziasztok!

4 éve szültem meg a kislányom, több mint 25 kilót híztam-addig mértem,utána nem vitt rá a lélek. A "tömegből" megmaradt 15. Sok mindent kipróbáltam, az injekciós zsírlebontástól kezdve csodatabik tömkelege, max 2 kilót ha fogytam vmelyiktől.

Csak azért vettem rá magam h írjak ide h erőt adjak másoknak h sikerülhet, és nem kell a sok degenerált negatív hozzászólásból kiindulni.

Szóval megvettem az első 4 levél kapszulámat-így olcsóbb volt -és belevágtam. Ez volt február közepén. Elkezdtem szedni napi 2 tabit-nagyon sok volt nekem, ha kaját láttam, legszívesebben hánytam volna.Kb 2 napig nem ettem csak ittam.utána átálltam a napi 1 tablettára-ebéd után.reggel nem bírtam bevenni mert szédültem tőle. Lényeg: napi 1 tabletta, heti 2x speedfitness-iszonyat jó- némi futás, azt ettem amit akartam-és bírtam, havi 2 kiló minusz lement. kb 2 hétig szedtem napi 1-et aztán csak 2 naponta egyet, teljesen elég.Májusban-miután 8 kilót fogytam abba hagytam a fogyi progit, 55 kiló lettem,elég. Most híztam 2 kilót-abbahagytam a cigit, és tegnap megint elkezdtem.De a leállási idő alatt sem ettem annyit mint régen-amennyi belémfért- hanem kb fél adagokat.

Szóval én amondó vagyok h egy próbát megér.A lényeg h igyál rengeteget, egyél meg bármit amit megkívánsz-nem fogsz:) és ha lehetőséged van bármilyen sportra akár hetenet 2x, csodát fog tenni.Rajtam mindenki észre veszi h lefogytam, teljes ruhatár csere kéne, mert semmi nem jó rám a régi ruháim közül.Nagyon ajánlom mindenkinek, és fel a fejjel, meg tudjátok csinálni!!!!Hajrá

2012. jún. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Piros Pipacs válasza:
Elfelejtettem odaírni h a 4 levélből még a második levél fele sem fogyott el, azt hiszem a következp gyerek után is jó lesz:))
2012. jún. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!