Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van nektek jol bevalt fogyaszt...

Majuska2211 kérdése:

Van nektek jol bevalt fogyaszto tabletta? Mennyit sikerult leadnotok? Erdemes szedni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Sajnálom, el kell, hogy ábrándítsalak, de nem léteznek ilyen készítmények. Amikre te gondolsz, azok nagy átverések, egyedül a pénztárcádat fogyasztják le és még az egészségre is káros hatással lehetnek. Az eredményért bizony meg kell dolgozni, megfelelő étrenddel és mozgással.
2012. febr. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TOMAtm ***** válasza:
a krómtabletta csökkenti az étvágyat,vagyis kevesebb éhségérzetet okozó hormon termelődik.a többi átverés.
2012. febr. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Majuska2211 mennyire jo az angolod? Van egy tutti e-book-om (angolul) ami elmagyarazza mi van az ilyen fogyaszto tablettakban es mi az ami hasznal es mi az ami nem (mert hogy van azert tabletta ami segit, de megfelelo edzes es etrend nelkul egyik sem fog csodat muvelni) szolj ha erdekel es elkuldom.
2012. febr. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia!Igen én is évekig probálkoztam,de végre találtam egy bio terméket,amitöl jol érzem magam!Nem is kell szigorú diéta sem!Meg eheted a finom falatokat is!A neve Reg-Enor egy hét alatt 3-4kg!Ha többet akarsz tudni kérdezz bátran!Örülök hogy segíthettem!
2015. szept. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!