Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik fogyasztótablettát;szer...

Melyik fogyasztótablettát;szert ajánlanátok, ami anyagilag hozzáférhető is lenne és be is vált?

Figyelt kérdés
Sziasztok most kezdtem el edzőterembe járni 18 éves vagyok 58 kg és 170 cm kb 48-50 kg-ra szeretnék lefogyni... nem vagyok dagi de néhol van rajtam egy kis felesleg ,félek ,hogy a mozgástól nagyon megizmosodom , pedig én inkább vékony szeretnék lenni( bár hozzáteszem nem nagyon értek az egészhez ).
2012. jan. 28. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Maga a súlyzós eddzés nem izmosít, ép ellenkezőleg. Mikrosérülések keletkeznek az izmokban ,kiürül belőlük a glikogén így kisseb lesz az izom. Ez persze ingert ad a testnek hogy pótolja a tápanyagokat, és nagyobbra épitse vissza az izmot hisz az előző nem volt elég nagy. De ezt csak úgy tudja megtenni a test ha folyamatosan rendelkezésére áll az összes tápanyag. Maga az izmosodás az eddzést követő 36órában megy végbe, ha az izmok pihenhetnek mi pedig 3óránként eszünk sok fehérjét,szénhidrátot és gondoskodunk a zsírbevitelről és a vitaminokról is. Nem vagyok benne biztos hogy egyáltalán képes lennél ezt megfelelően csinálni de ha igen akkor is évekig tartana mire kifejezetten elkezdenének látszani az izmaid és nem csak az hogy fitt vagy hanem hogy talán gyúrsz. Ha sok zsírt vesztessz akkor viszont lehetsz szálkás úgyhogy én nem akarnék 10kilót fogyni. Ha 58at soknak látod akkor is olyan 55ön tökéletes lennél picit más testkompozícióval, azaz valamivel izmosabban. De még ez sem megy normális kajálás és kemény eddzés nélkül nemhogy a "nagyon megizmosodás".

A fogyitabletták átverések, vagy étvágycsökkentő hatásuk van aminek csak egy hüjje örül, vagy teljesen hatástalanok és egy minimális vitamin van bennük.

L-karnitin vagy termogén zsírégető lehet az ami segít megfelelő táplálkozás és eddzés mellett, de nem biztos hogy neked nagy szükséged van rájuk. Az elért eredmény úgyis addig marad meg ameddig folytatod az egészséges táplálkozást és az eddzést, de akkor meg nem mindegy ha 2héttel tovább tart elérni az eredményt?

2012. jan. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazad van elolvastam több kérdést is , több a negatívum a tablettákban mint a pozitívum. Viszont nem teljesen értem , tehát edzés , mozgás után ugye kerüljem a fehérje és a szénhidrát dús ételeket??
2012. jan. 28. 12:48
 3/6 anonim ***** válasza:

persze, ha le akarod építeni magad, akkor konkrétan kerüld az ételeket. ne felejtsd el a zsíros ételeket is kerülni, mert a zsír is egy nagyon fontos tápanyag.


ha viszont feltételezem hogy normális vagy, és emberi választ érdemelsz, és csak hozzá nem értésből plusz komolytalanságból írtad ezt a nem akarsz izmos lenni baromságot:

étkezz fehérje dúsan, és az energia beviteledet lődd be a szükségleted alá durván napi 500kcal-lal.

irányadó napi fehérje bevitel fogyásnál 3g/ttkg, de még nem sportolóknál is minimum 2g/ttkg.

2012. jan. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem sikerült eléggé kihangsúlyoznom. Ha minden erőddel azon vagy hogy izmosodj - és ebből a kajálás a legfontosabb - akkor sem leszel "túl" izmos, és itt most a "túl" alatt azt érjük amit te már nem gondolsz esztétikusnak. Ahhoz hogy valakinek nagyon kilátszanak az izmai leginkább az kell hogy ne takarja őket még az egészséges mennyiségű zsír sem, amit speciális nagyon szigorú diétával lehet elérni.

Ha nem vagy minden erőddel azon hogy izmosodj könnyen lehet hogy semmit nem fogsz elérni. Nekem volt olyan időszakom hogy keményen edzettem, de nap közben nem kajáltam rendesen és 2 hónap alatt 5kilót fejlődtem visszafele. Pedig nem voltam izomkolosszus előtte sem, 184centiről meg 70kilóról beszélünk és mindíg is szálkás voltam.

2012. jan. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Persze ,hogy én is a túlzott izmosodásra gondoltam , persze én se bánom ha lesz egy izmos fenekem ,de mellette nem akarom ,h mittudomén 30-as karom legyen :D Tehát én amellett vagyok ,h egy nő maradjon törékeny... Köszönöm az eddigi válaszotokat :)És még arra lennék kíváncsi ,hogy ha diétázni szeretnék ,de kollégista vagyok tehát nem olyan az anyagi meg amúgy sincs lehetőségem nagyon főzőcskézni. Mit csináljak ? megfelel diétának a gyér kolis menza ?
2012. jan. 28. 14:55
 6/6 anonim ***** válasza:
minden megfelel, max. olyan lesz az eredmény.. hozd ki a legtöbbet, mást úgy sem tehetsz :D
2012. jan. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!