Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Kalóriaszámolós fogyókúránál...

Kalóriaszámolós fogyókúránál számít, hogy mennyi ch-t viszek be?

Figyelt kérdés

Kalóriaügyileg rendben vagyok, de szerintem túl sok szénhidrátot viszek be, napi 120-160 között. Ez mennyiben befolyásolja a fogyást? Köszi előre is!

19L


2012. febr. 15. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
igen
2012. febr. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

fehérje, zsír rendben van mellette?

mert ha ezek rovására eszel sok ch-t, akkor nem jó a dolog. ha ezek rendben vannak, akkor teljesen okés lehet. bár valóban nem tűnik kevésnek ez a 120-160.


a fogyás tápanyag szempontból: eszel annyi fehérjét, amennyi a testednek kell. eszel annyi zsírt, amennyi a testednek kell. ez még nem túl sok étel, a maradékot pótolod töltelék kajával (nyilván nem cukorral meg fehér kenyérrel..) de valamilyen összetett szénhidráttal. hogy ha neked még kell 120g ch.. kb. 480kcal, ahhoz hogy ne koplalás legyen akkor edd meg nyugodtan.

de nem tudom, számolhatnál fogyás alatt akár 3g/ttkg fehérjével, zsírtól sem kell megijedni, mert sorolhatnám milyen fontos zsírok vannak. na most ezek után nem tudom neked hogy kell még 120-160g ch. passz, te tudod mennyit edzel stb, nekem is kéne de mondjuk én egy kazán vagyok, és vinnem kell be tüzelő anyagot.

2012. febr. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem. Egyébként érdekes, az orvosi lexikon testsúlyom csökkenéséhez 282 gramm ch-t ír, ami szerintem brutális :D
2012. febr. 16. 06:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Hat, nem tudom, en az orvosi lexikon szerint taplalkozom, szal kb. ugyanaannyit mindenbol, amit ott ajanlanak, es teljesen rendben van a fogyasom.
2012. febr. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

igen, a 280g ch is soknak tűnik. kérdés hány kiló vagy..

amúgy egy fogyást lehet úgy indítani, hogy orvosilexikon eredménye, ch-ból kicsit eltolni fehérjébe. és akkor kb. ennyit eszel 1-2 hétig.

ha nem fogysz, akkor ch csökkentés. így lehet kitapasztalni kb. mennyi valójában az energia igényed, és addig csökkented a mennyiséget, amíg alá nem mész és meg nem indul a fogyás. ez a mintaszer, nem az "egyé' 1500 kcal-t és mozogj sokat"

2012. febr. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!