Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Zsírégető, vagy inkább éhségcs...

Zsírégető, vagy inkább éhségcsökkentő?

Figyelt kérdés

Nincs túl sok időm, késő délután érek haza, és sokszor rendelek gyors kajákat. Ebből kifolyólag sok pluszt felszedtem, és ezen szeretnék változtatni. De jól jönne egy kis plusz segítség.

Mit ajánlotok? Hallottam az ananász tablettáról, egyik ismerősöm ajánlotta. Én almarostot néztem neten, állítólag az is jó. Valamiért szimpatikusabbak az éhségcsökkentők (passzív fogyasztószerek), mint a zsírégetők (aktív fogyasztószerek).

Ti melyiket ajánlanátok? Használtatok már ilyesmit? Melyik vált be nektek?


előre is köszi :)


2012. febr. 19. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:

zsírégetők nem léteznek, a zsír ugyanis építő anyag és üzemanyag. neked az üzemanyag tulajdonságával van dolgod.

éhség csökkentők meg feleslegesek, mivel nem azért van rajtad zsír, mert baromira éhes vagy, hanem mert értékelhetetlen minőségű holmikat eszel, minimális tápanyag tartalommal, viszont a szét aromázott és állomány javított cuccok szinte folynak le a torkodon, nincs olyan hogy jóllaktál vele és nem kívánod.. vagy van, de akkor már régen többet ettél mint egy emberi ételből. így hagyatkoznék a tudatos étkezésre + edzésre.

ananász tablettát pedig vélhetően nem az az ismerősöd ajánlotta, aki rendszeresen edz és kockás hasa van, hanem az aki reménykedik abban, hogy létezik bármilyen fogyasztó/fogyást könnyítő szer. és nyilván jó szándékból ajánlotta neked, csak nem gondolkodott azon, hogy a saját tévhiteit nem tudja azzal igazolni, ha terjeszti.

2012. febr. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Máris kifogással kezded a mondandód. Ilyen hozzáállással sosem fogsz lefogyni. Sajnálom, majd ha hajlandó vagy tenni érte, na majd akkor meg lesz az eredménye is.
2012. febr. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A diéta+sport a legjobb zsírégető!
2012. febr. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 *gin* ***** válasza:

az ananásztablettáról nemrég olvastam, hogy van benne egy enzim, ami zsírt és izmot bont, az által, hogy aminosavat bont (öööö... mi? :D)

elvileg egy tabletta 300 kalória mínuszt okoz. (beszarás, rögtön benyomok 3at, és akkor kihagyhatom a holnapi 10 km futásomat. ez ám az üzlet :D)

2012. febr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!