Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak ananasz kapszulaval kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok keseredve, mar annyira hozzaszokott a testem a dietakhoz, hogy ha szinte semmit nem eszek, akkor sem fogyok, viszont, ha eszek, akkor hizok, vagyis jojozok :S

Heti2-3szor ugralokotelezek, ezt szeretem, es tudom is a munkam mellett (stresszes, sokat ugralos, futos melo).

Lassu az anyagcserem, IBS-em van, es lehet, hogy keves a progeszteronom is. Ezt csak azert osztottam meg, hogy ne azt kapjam az arcomba, hogy erofeszites nelkul akarok fogyni, mert nem igy van.

Ki szeretnem probalni az ananasz kapszulat. Nem csodat varok, hanem, hogy legalabb a stagnalasbol meginduljak lefele.


2012. febr. 24. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem fogsz. Nincsenek csodaszerek.

Max. ha nem eszel mást, csak a kapszulát. De attól meg nem fogsz jóllakni.

Miért nem eszel inkább ananászt? Többre mennél vele.

2012. febr. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Többre mennél azzal,ha igazi ananászt ennél.
2012. febr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szep es jo lenne, de azt hogy egyek napi haromszor? Van hogy reggel 8-tol, este 11-ig dolgozom, ketszer feloras szunettel, tul korulmenyes, az arat meg hagyjuk, ha naponta akarnam enni....
2012. febr. 24. 22:22
 4/4 *gin* ***** válasza:

Kérdező, az előzők csak viccelnek... úgy gondolták, hogy csak ananászt enni is szánalmas dolog, de az ananásztabletta meg még inkább borzalmas megoldás...


El vagy keseredve, egy akármilyen jól megírt kamuszöveggel simán ki lehet csalni a zsebedből X ezer forintot. Ha látsz egy "fantasztikus fogyasztószer" oldalt, inkább zárd be azonnal, mert mind a te kétségbeesésedből és az ebből adódó hiszékenységedből táplálkozik - hogy a gyártó jól járjon. Senki nem fogyott még le csodaszerektől, különben én minek diétáznék, mert szeretek szenvedni? :D (nem szenvedek egyébként mostanában :)


Ahhoz, hogy valódi segítséget tudjak nyújtani (csodaszerek helyett) jó lenne, ha elmesélnéd, hogyan híztál meg. Azt mondod, hogy alig eszel, viszont hízni általában a nagy mennyiségű, rosszul megválasztott (zsíros, lisztes, cukros) kajától lehet. Szóval jó lenne tudni, hogy mikor mit eszel? Mennyi szabadidőd van mozgásra naponta? Mennyi és milyen folyadékot iszol?


Ígérem megoldjuk a problémát éhezés nélkül, finom kajákkal, csak nehogy kidobd a pénzed arra a hülye tablettára :)

2012. febr. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!