Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak az L karnitin zsírégetővel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy van-e valakinek rossz mellékhatásokkal kapcsolatos tapasztalata az L karnitinnal kapcsolatban. Edzéshez akarom szedni, hogy kicsit leszálkásodjak, de nem tudom, hogy ha abbahagyom, nem fogok-e még könnyebben visszahízni
2010. máj. 18. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az L-karnitin _nem_ zsirégető tulajdonképpen, bár lehet arra is használni.


Amúgy nincs mellékhatása, lehet belőle jó sokat szedni. Az egyetlen amiről hallottam, hogyha napi 2500 felett szedsz, akkor halszagod lehet tőle. De ez lehet, hogy urban legend.

2010. máj. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen igen ezt én is hallottam. én úgy tudom, hogy diéta mellett könnyebben égetsz vele zsírt, meg alapból energikusabb vagy.
2010. máj. 18. 23:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én valamiért azt érzem h te a csodát várod az l-carnitintől, pedig akkor csalódni fogsz. Gyakorlatilag nem fogsz semmit sem észrevenni, amit ez hozzátesz az csak pár %.. (és éppen emiatt akkor van csak értelme, ha már ezt leszámítva is jó az étrended + edzésed).
2010. máj. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Fene se tudja. Én szedtem egy darabig, de igazából az étrend számít, szerintem nem éri meg annyit kiadni érte.
2010. máj. 19. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
persze, az edzes meg van, munka miatt az etrendem talan nem az igazi, lehet kicsit tenyleg nagy elvarasokkal alltam hozza, nem tudom. Csak nem nagyon jarok mar futni es gondoltam ez jot tenne. Ahogy neztem mellekhatasai nincsenek nagyon
2010. máj. 19. 09:35
 6/7 anonim ***** válasza:

"Csak nem nagyon jarok mar futni es gondoltam ez jot tenne."


Még ha járnál futni se vennél észre tulajdonképpen semmit, aerob mozgás nélkül meg aztán végképp nem történik semmi ha szeded.

2010. máj. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A legfontosabb az l-carnitin szedésnél, hogy csak mozgással ér valamit, szóval ha nem jársz futni, akkor végképp pénzkidobás. De amúgy sem annyira jó. Ha tized annyiba kerülne, akkor ajánlanám, de így kidobott pénz.
2010. máj. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!