Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Clenbuterol nevű gyógyszertári...

Balazs00xx kérdése:

Clenbuterol nevű gyógyszertári készítményt szeretnék szedni, milyen hatást várhatok tőle?

Figyelt kérdés

hőmérséklet emelkedés? izzadás?kézremegés?

mellette heti 4 edzés és este nincs kajázás

ill napi 3x30gramm fehérje és multivitamin



2012. márc. 7. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Egerekben szívizom elhalást okoz. Én nem merném szedni.
2012. márc. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
elvileg , érsportolók használják feljebb megy a stamina és szálkásodnak? ?!
2012. márc. 8. 10:45
 3/7 anonim válasza:

Én szedem igen megnöveli a hőmérsékletet nekem 37fokos szokott lenni,de még csak 2hete szedem!De nem mindenkinél indul be a fogyás rögtön,lehet 1hónap is kell!Amikor edzek csorog mindenhonnan rólam a víz!Nekem ujjremegés van,de nem vészes!most 1hét szünetet tartok,hogy ne szokjon hozzá a szervezetem!ugyan úgy edzek,de közel se izzadok annyira meg persze nem bírok!'kicsit vicces történet:ahogy mondtam van ujjremegés...1szer ahogy átkellett vennem 1csomagot és aláírni is persze!Hát eléggé érdekesen nézett ki az aláírásom :D A postás be is szólt,hogy még nem ittam ma eleget biztos azért remeg :))) de ettől mondom nem kell megijedni,mert nem vészes annyira!!!

Én heti 5alkalommal edzek ha van időm hétvégén elmegyek futni pluszba!Én 14:00-ig azt eszek amit akarok,de utána szigorú diéta,semmi tészta,liszt,krumpli és persze cukor!

2012. aug. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

én is szedem már, a kézremegés nekem is itt van

az írás nem olyan könnyű.. de nem vészes annyira, koncentráció is picit romlott , de a fejfájás hál isten még nem jött el olyan durván mint ahogy írták

a hőmérsékletet nem mértem, az izzadás edzéskor megnőtt

illetve a napközbeni munka, és egyéb tevékyenségkor is erősebben folyik rólam a víz

2012. aug. 11. 13:22
 5/7 anonim válasza:
te mióta szeded és mennyit fogytál eddig tőle?De most nézem pontosabban a kérdésed és én nem gyógyszertárit szedek hanem 1megbízható sráctól vettem!Így nem vagyok benne biztos,hogy 1és úgyan az!olvastam ezen az oldalon,hogy a gyógyszertárit finomították!Hát nem tudom mi igaz belőle!te nem tudsz erről valamit?lehet az enyém is gyógyszertári...
2012. aug. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

én illegálisan vásároltam, interneten kersztül

így nem 100% hogy az is van benne ami rá van írva

0.2mg os Clenbuterol nevű készítményt szedek, a súlyom egyenlőre változatlan , jobbban rá kell hasalnom a kardiora és a diétára

a spiro pedig ugyan azt a hatóanyagot tartalmazza!

hali:)

2012. aug. 13. 21:08
 7/7 A kérdező kommentje:

a feketepiacostól, eddig pár kg -ment le

ha sokkal jobb lenne a kajám, több menne le:)

a fejfájás és a kézremegés igen zavaró

de ki lehet bírni

2012. aug. 29. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!