Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Clenbuterol-t (spiropent)...

Clenbuterol-t (spiropent) hogyan lehet beszerezni?

Figyelt kérdés
Vényköteles, így ne mtudom:( Ha valakinek van, vagy be tudna szerezni, elküldhetné nekem postán, sajnos sehogy sem tudom beszerezni, mert vényköteles. :( Természetesen fizetnék érte. Fogyni szeretnék, már mindent próbáltam, de semmi sem használ:(
2010. jan. 16. 00:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Sportolók használják, feketepiacon könnyen beszerezhető.

Ebből gondolom, hogy Te nem vagy sportoló....

Hogy szednéd, ha tudnál szerezni?

Mennyit?

Mikor?

2010. jan. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

1. szteroidosoktól

2. kikönyörgöd a patikustól

2010. jan. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
mennyit és mikor? csak annyit, amennyitől le tudnék fogyni, és abbahagynám, ha már leadtam azt a 10 kg felesleget. nem akarok nádszál karcsú lenni, sosem voltam az, csak legalább annyit akarnék, amennyitől jól tudnám érezni magam a bőrömben.
2010. jan. 16. 16:16
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

De ez nem így megy, hogy bekapkodsz belőle valamennyit és az lefogyaszt.

"Sportoló"

Az tudod mi?

Elmondom mire használják a Clenbuterolt:


Először is, hörgőtágító. A vér oxigénfelvevő képességét növelik vele.

Másodszor: a katabolikus stresszhormon, a kortizol szintjét csökkenti ill. hatásait kivédi. Így erő- és izom növekedést eredményezHET! (megfelelő étrend és kemény edzés mellett)

Harmadszor pedig thermogén, testhőmérséklet -emelő hatása van, ami a kalóriák (és nem csak a zsírok) fokozott elégetését eredményezi, ezáltal többlet-energiát biztosít a szervezet számára.


Általában a biztonságos dózisnál jóval többet szednek belőle, a szedési séma a kitűzött céltól függ.

Thermogén hatása pár nap alatt csökken, gyakorlatilag hozzászokik a szervezet.

Ezért nem hatásos, mint "zsírégető".

Diétázó sportolók inkább azért szedik, hogy a szénhidrátszegény étrend miatt lecsökkent energiaszintet kicsit megemelje, ezzel lehetővé téve az intenzív edzést, ezáltal a kalórialeadást.


Az egészben a kulcsszó az "edzés".

Gyorsan felejtsd el! Edzetlen embereknél halálos szívelégtelenséget okozhat, terápiás dózisban viszont teljesen hatástalan .

2010. jan. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor milyen gyógyszert szedjek, hogy lefogyjak?
2010. jan. 16. 21:51
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

Sportolj, diétázz !

Miért gondolod, hogy gyógyszertől kell fogynod?


Mozgássérült vagy esetleg ?

(nem gúnyból kérdezem, nem tudhatom...)

2010. jan. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
tudsz segíteni akkor? vagy tudnál? :(
2010. jan. 17. 01:21
 8/10 A kérdező kommentje:
nem vagyok mozgássérült
2010. jan. 17. 01:22
 9/10 anonim ***** válasza:
53%

Írd meg, hogy mi a problémád (lehet privátba is).

Meg hogy eddig mi az amit próbáltál és mi volt az eredmény...


Amúgy edző vagyok Budapesten, és tapasztalatból mondom, hogy olyan nincs, hogy valaki nem tud lefogyni.


Sőt, egyszerűbb, mint gondolnád. Csak néhány közkeletű butaságot kell elfelejteni, amik ezen a fórumon is terjednek.

Én BÁRKIT lefogyasztok, aki azt csinálja amit mondok, hiszen ezt tanultam, ez a munkám......

2010. jan. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
írtam neked mailt, köszi:)
2010. jan. 20. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!