Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Iszik/ivot valaki diéta port,...

Iszik/ivot valaki diéta port, használ? Hogylehet elviselhetöbétenniaz izét? A csokis tejel nagyonrossz, az epres jobb?

Figyelt kérdés
A márkanevet nem irhatomki arra a pora gonolok amelyiknek a neve gyors szionimája!
2009. jún. 11. 08:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg tej helyett vízzel, vagy vegyél fagyasztott málnát, és turmixold össze vele. Én az Anabolic Whey nevű diéta port fogyasztom, annak az ízével semmi probléma hálistennek.
2009. jún. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nagyon sok cégnek van fogyókúrában használható italpora, ezért a csoki egy általános alapíz. Sok múlik azon, hogy melyik cégé a termék, miből van, de mindegyikből jóízű italt kell készíteni ahhoz, hogy a fogyasztó elfogadja. A csokis esetében próbáld meg meggylével, akár még meggyet is turmixolhatsz hozzá. Másik lehetőség egy csokis cappucino, amikor cappucinó talba készíted el, ha kell, még egy kis kakaóporral is rásegíthetsz az ízre.
2009. jún. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amit te iszol az nagyrészt szójafehérje, az egy dolog hogy egy olcsó sz*r (szója)-ból készül, de én még nem láttam olyan szójafehérje készítményt ami iható lett volna.

Sokkal hasznosabb a tejsavófehérje, ennek a legnagyobb a biológiai értéke, és még ízre is sokkal jobb.

Szóval a shop.builder.hu-n inkább vegyél helyette Scitec - 100% Whey Protein Professional-t, vagy Cytogen - Whey Pro-t. Ez mind a kettő sokkalta jobb minőségű annál, amit te iszol és jóval olcsóbb is...

Lehetőleg a legnagyobb kiszerelést vedd meg mert arányaiban az a legolcsóbb.

Egyébként a 100% Whey Prof.-ból van egyadagos kiszerelés is, árban nem valami jó, de legalább ki tudod próbálni melyik íz tetszik legjobban. Nekem mondjuk a Cappucino az isten. :) Ez jó tejjel is vízzel is de inkább vízzel, ha diétázol.

2009. jún. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a herbalife-ot próbáltam,de semmit nemhasznált.
2009. jún. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!