Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 10 szem adipex tabletta elég?

10 szem adipex tabletta elég?

Figyelt kérdés
Szeretnék kb 10 kg-tól megszabadulni. Elkezdtem egészségesebben táplálkozni és többet mozogni.10 szem adipex tablettával felgyorsíthatnám a fogyást? Pl 20 nap alatt szedném be. Vagy az semmit nem ér? Nem szeretnék rá költeni. Olyanok válaszát várom akik már szedték.
2012. márc. 14. 17:15
1 2
 1/13 anonim válasza:
Én használtam már.Elveszi az étvágyadat teljesen.Esetleg arra jó a tíz szem, hogy átsegít a kezdeti nehézségeken.Az úgy nem jó ha kétnaponta szeded.Napi egy kell reggel.De ne felejtsd el ennek vannak mellékhatásai.Állandóan szomjas leszel és lehet, hogy nem tudsz aludni.Önmagában értelme nincs.Ha elkezdesz diétázni és mozogni és kitartó vagy annak van értelme.Esetleg mankó lehet az adiplex.
2012. márc. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Előző vagyok.Az első hozzászóló bunkóval ne törődj.Mindig vannak itt ilyen hülyék.
2012. márc. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Elkezdtél egészségesen táplálkozni, most meg drogokhoz akarsz nyúlni.. döntsd el mit akarsz!
2012. márc. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Sokat olvastam róla,és félek a mellékhatásoktól,de az eredmény kitartóbbá tenne,ezért is gondoltam h elég lenne 10 szem.De most komolyan...belehalhatok??
2012. márc. 14. 21:11
 5/13 anonim ***** válasza:
mindenbe bele lehet halni kedvesem, higgy nekem, szóval ne dugj le egy fűszálat orrodon
2012. márc. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
pfff...de mennyi az esélye?
2012. márc. 14. 22:43
 7/13 anonim ***** válasza:
12%
ez nagyon gáz. 10kilót leadni néhány hét alatt a világban a legkisebb a sok rosszból.ha ezekhez is adipexet akar vki szedni hát...ja meg vérvételre se nagyon menj vagy félévig minimum ha beszedted..
2012. márc. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Még mindig várom azok válaszait akik már próbálták.
2012. márc. 16. 09:50
 9/13 anonim válasza:
Szia én szedtem kb 3 éve ,nem is tudtam beszedni egy teljes levéllel csak 9 szemet de le is ment 7 kg,én is utolag tudtam meg h mit tartalmaz.,sok folyadékot ittam jobb volt az állóképességem és büfögtem tőle és ezért hagytam abba.
2012. márc. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Napi egy szem a megszokott dózis. 5kg/hónál több nem jó, azaz 60 szem kell hozzá, utána meg akaraterő. Teljesen koplalni nem szabad! Az elejeén van fejfájás, pont egy hét után jó minden, úgyhogy 10 napra nem éri meg! Én két éve nem hízom vissza, szerintem egészségtelenebb, mintha kövér maradtam volna, vagy cigarettáznék hosszú évekig.
2012. márc. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!