Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Izomból hogyan tudnák fogyni?...

Izomból hogyan tudnák fogyni? Szeretek sportolni de már nem akarok izmosodni.

Figyelt kérdés
mindenki azt mondja izmos vagyok ,de én inkább ducinak látom magam.igaz van jó kis bicepszem és combom is de zsíros is vagyok.szeretek futni és zumbázni újabb őrületem a kangoo és Rubint Réka dvd-jét is imádom.csak nem igazán vagyok kitartó.ha sikerül lefogynom kis idő után feladom a tornát és visszaszedem a leadott kilókat.szeretek nassolni és az édességet is imádom.min kellene változtatnom?hogyan kell étrendet változtatni?köszi a segítséget.
2012. márc. 20. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Édesség és nassolások, cukros üdítők, péksütemények, kenyér, rántott hús kuka. Többi mehet.
2012. márc. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kovi bácsi!!de mikor és mennyi?nem tudom szabályozni.délután és este vagyok inkább éhesebb.
2012. márc. 20. 09:55
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor nem izomból kellene fogynod, hanem zsírt leadni. bár, ha gyors fogyásra hajtasz, akkor úgyis búcsút mondhatsz az izomszöveteknek.
2012. márc. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és a zsírból hogyan?ha ennyit mozgok és mégis dagi vagyok?
2012. márc. 20. 10:01
 5/5 anonim ***** válasza:
nem kellene édességeket enni
2012. márc. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!