Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Használt már valakinek az...

Használt már valakinek az almaecet? (nem a kapszula)

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Salátában egész finom.
2012. márc. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én minden étkezés előtt megittam 1 evőkanálnyit 1 deciben feloldva, már az ízére is rászoktam, már hiányzott, ha valahol máshol kajáltam és nem ihattam meg. Az emésztésnek tesz jót,nekem ebben használt,viszont hosszú távon kikészítheti a gyomrodat.
2012. márc. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én már a szagától is rosszul voltam, szerintem felesleges.
2012. márc. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mint mondtam, hozzá lehet szokni és bizony rövid idő alatt. Az emésztésen segít, nem felesleges annak, akinek ilyen jellegű problémái vannak. Amúgy írd be a Google-ba, hogy almaecet-diéta és kiírja a tutit.
2012. márc. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én egy hónapja iszom, nekem is nagyon bejön, én is hasonlóan érzem, ha nem tudok inni evés előtt mert vhol vagyok már megőrülök..hozzá lehet szokni az ízére. Nem tudom egy hónap ivás után fogytam-e már, mindenesetre nekem a hasam nem fáj tőle, nem puffadok, remélem nem ártok vele magamnak.
2012. jún. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!