Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen turmixot ajánlanátok...

Milyen turmixot ajánlanátok az éhségérzet nagymértékű csökkentése érdekében?

Figyelt kérdés
A legagyobb problémám, hogy egész nap tudnék enni, és ha lehetőség van rá, többet is eszem a kelleténél. Olyan porra lenne szükségem ami olyan mértékben csökkenti az éhségérzetem, hogy napi 1-2 étkezés automatikusan kiessen.
2009. jún. 18. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
2009. jún. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
Akaraterő nevű turmix kiváló!
2009. jún. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

Scitec 100% Whey Protein professional, habosra turmixolva fél liter hideg alacsony zsír-tartalmú tejben csodákra képes.

És van direkt éhségérzet csökkentő is a Scitec SatisFactor.

Egyébként ha koplalsz és azért vagy éhes akkor rossz úton haladsz.

Itt egykis help: [link]

2009. jún. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Édesség helyett legtutibb a whey protein fehércsokis-epres. De a bodybuilderen van kis próbazacskó. Így több ízt is letesztelhetsz, mielőtt befektetsz egy egész dobozba.

Ha zavar, hogy cukor van benne, vehetsz más fajtát, de nekem vannak cukormentesek is, de ez jön be a legjobban, mert ez tényleg laktató..

2009. jún. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a segítsget!

(Nem akarok koplalni, sőt inkább az a problémám hogy EGÉSZ NAP tudnék enni, állandóan... Ha degeszre eszem magam, egy óra múlva már újra "csipegetnék" valamit...És nem vagyok az a típus aki semmitől sem hízik...)

2009. jún. 19. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!