Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen gyógyszer van ami...

Milyen gyógyszer van ami olcsó, és használ is?

Figyelt kérdés

Nem használ az eddig próbált egyik étrend, azért szeretnék kipróbálni gyógyszert is, hátha. Persze testmozgás mellé. Valami olyat írjatok légyszíves, amivel ti is kiprobaltatok, használ és az

ára is jó. Köszönöm

16/L


2011. aug. 14. 22:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Inkább próbálj másik étrendet. Még az is jobb, mint ezek a "gyógyszerek".
2011. aug. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen gyógyszer. Csak a pénztárcádat fogyasztja le a legjobban reklámozott csodabogyó. is.

Életmódot válts, ne tablettát. Keress rá gugliban: Egészséges életmód.

2011. aug. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Olcso gyogyszert akarsz szedni, amiert aztan nagyon draga arat fizetnel, hiszen az egeszsegedet teszed kockara!

Termeszetes eletmod, etkezes es rendszeres mozgas! Nincs olyan, hogy ennek nincs hatasa, ugyan nem az elso heten fogod mar latni a merlegen azt, hogy fogytal, de az elso honap utan mar igen!

Igy nem fog megbetegedni a szervezeted, egeszseges leszel, s nem fog a borod sem logni stb...

2011. aug. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
7%

Na és meddig sikerült betartani bármelyik étrendet is?

1 vagy két napig?pfff

Lusta pi..a

2011. aug. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

:))

utolsó! ismersz, bmeg?:)) mindenki magából indul tudod ki!

naponta futok addig, míg birom, és képzeld, nem 1-2 napig, drágám!:) 2-3 hónapig csináltam mivel tudom, hogy nem egyből indul meg a fogyás, és az elején még hízhat is az ember kicsit! de tudod én örökletesen vagyok kövér, és nem azért mert LUSTA vagyok:) sajnálni tudlak ha ezt nem tudod felfogni:)

2011. aug. 15. 15:56
 6/16 A kérdező kommentje:
többieknek meg annyit, hogy azért kérdezem, mert az egyik barátnőmnek az ismerőse úgy dobott le 20-25 kilót, hogy valamilyen gyógyszert szedett, és naponta eljárt ő is futni, de az étrendén nem változtatott. és nem is hízott vissza. csak a másik probléma, hogy a barátnőmet nem érem el, megkérdezni, hogy megkérdezhetné mi a neve.
2011. aug. 15. 15:58
 7/16 anonim válasza:
Ha meglessz a gyógyszer írd be lécci...én csak olyan 5-6 kgt szeretnék ledobni és énis rendszeresen mozgom meg 6 után nem eszem...már kb 2 éve,de így csak tartom a sulyom...viszont nembánnám ha fogynék is,édességet nem eszem és szénhidrátot is csak keveset.
2011. aug. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Rendben,..
2011. aug. 15. 22:59
 9/16 anonim ***** válasza:

háháhá!

Diéta elején hízás?Akkor az biza nem diéta.

A kalóriadeficitre azonnal reagál a test,kb 1-2 nap és már lejjebb is megy a súlyod.Hízás az kizárt.

Örökletesen kövér?Újabb butaság.

Örökölni a hibás táplálkozási szokásokat lehet.

A többlet kalóriabevitelt azt örökölhetted tőlük max.

Pontosan megtervezett étrend nélkül,hiába szednél akármilyen kiegészítőt.

Ezért nem is írok egy terméket sem.

2011. aug. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták lehet örökolni
2011. aug. 16. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!