Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen fogyasztótablettát...

Milyen fogyasztótablettát tudtok ajánlani? Sajnos nem lehet mozgást végeznem.

Figyelt kérdés
Asztmás és allergiás vagyok,az orvos mindenképpen megtiltotta hogy bármilyen mozgást végezzek,mivel akkor asztma roham jöhet rám és bele is lehet halni.Viszont azt mondta szedhetek fogyasztó tablettát,amikor kiválasztottam melyiket szeretnék akkor kell visszamennem hogy azt a fajtát szedhetem-e.Mit tudtok ajánlani ami segít a fogyásban?Valami olyanra gondoltam ami csökkenti az étvágyamat és ez által tudok fogyni mivel nem eszem annyit.
2012. ápr. 16. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Jógázz, vagy végezz pilates tornát, attól biztosan nem jön rád asztmaroham, mivel ha ettől rádjön, akkor sétálni sem tudsz, illetve alapvető életre is alkalmatlan lennél. (gondolom azért kimozdulsz néha otthonról pl ügyet intézni.)


Ezek a tornák nem megerőltetőek és jó alakformálók, karcsúsítók.


A fogyi tabletták mozgás nélkül teljesen hatástalanok és ha allergiás vagy, akkor még kártékonyak is. Max a központi idegrendszeredet cseszik tönkre és hosszú távon nem működnek.

2012. ápr. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ez egy rafinált ember ez a doki,

elküldött,hogy akkor gyere csak vissza,ha találtál fogyi tabit,

na lehet,hogy ti már sosem fogtok többet találkozni .....


:)

2012. ápr. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha a mozgás kilőve,akkor már csak egy mód maradt a lefogyásra : zabálást befejezni és áttérni az egészséges és mértékletes táplálkozásra.
2012. ápr. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Felektsd el ezt a marhaságot. Mozgás nélkül nem lehet egészségesen fogyni, fogyitabletta meg csak a mesében létezik. Ha sok a felesleges pénzed inkább küldd el nekem, úgy is meg vagyok szorulva, és a hatás is pont annyi lenne, mintha a tablettát vennéd.

Az egyetlen dolog, ami tehetsz, hogy felhagysz minden nassolással, édességgel, cukorral, zsírossal és egészségesen táplálkozol.

2012. ápr. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mértékletes táplálkozás, és sok-sok séta (azt biztos szabad!?). Úszás esetleg? Ha nem sokat úszol egyszerre, és nem erőlteted meg magad, kétlem, hogy ebből gond lenne.

"az orvos mindenképpen megtiltotta hogy bármilyen mozgást végezzek" - ez kizárt, mivel az is mozgás, ha lemész a kisboltba... Nem feltétlenül futásra vagy konditermezésre kell gondolni a fogyáshoz.

Én nem szednék gyógyszert a helyedben, de hát te tudod persze...

2012. ápr. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindig az jut eszembe a fogyis tablettákról hogy hátha valami kárt tesz bennem, esetleg valamilyen allergiát is kivált. Ezért nem szednék be semmi ilyet. Ha annyira használja tényleg nem lenne kövér ember.
2012. ápr. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

szerintem keress egy másik orvost


ad1 nekem van olyan barátom aki asztmásan maratont fut


ad2 ezek tipikusan civilizációs betegségek amik ált a mozgásszegény életmód miatt alakulnak és láttak már olyat akin a mozgás segített.


ad3 fogyi tabletták nem léteznek


és a legfontosabb: ÉN NEM VAGYOK ORVOS úgyhogy lehet h neked olyan bajod van amivel tényleg nem mozoghatsz de szerintem kérdezz meg egy másik orvost is.

2012. ápr. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem tudom elhinni,hogy pont egy ORVOS tanácsolná azt hogy ne sportolj, hanem válaszd a tablettákat...

Jó igazából tényleg nem tudjuk pontosan milyen betegséged van, de nem hinném h a tabletta az utolsó lehetőséged a fogyásra...nevetséges

2012. ápr. 18. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!