Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen éhségelűző pirulát...

Milyen éhségelűző pirulát tudnátok ajánlatni, olyat ami bevált?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy mindig éhes vagyok miközben tudom hogy fizikailag lehetetlen, mert fél órája ettem. Jó lenne valami tabletta amitől elmúlik az éhség, de ezek a veszélyes partydrogok nem érdekelnek, csak legális, vizsonylag természetes módszerek!

L20



2012. máj. 5. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:

ILYEN nincs, ha éhes vagy, akkor egyél NYERS zöldségeket, attól sokáig jóllakottan érzed magad, és nem igazán sok kalória van bennük - ha újra megéhezes, ehetsz ismét valamilyet.


De sokszor elöfordul, hogy "éhesnek"erzed magad, pedig "szomjas" vagy, és ha iszol eg pohár vizet, akkor maris elmúlik azéhségérzet.

2012. máj. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
vagy kávézz az is elveszi az étvágyad még ha tejjel iszod az se hizlal annyira
2012. máj. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is a folyadékot ajánlom: kávé tea....a kávé tényleg laktat, ha tejjel iszod
2012. máj. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

nem ezzel szeretnék fogyni, csak segítség lenne egy ilyen kiegészítő. De shaket is írhattok, valami fehérjés vitaminos finomat!


sajtburger nem jó, cigi ok :)

2012. máj. 6. 08:13
 5/10 anonim ***** válasza:
Kv tejjel, édesítővel (1 dl 1,5%-ossal 45 kcal), vagy light energiaital. Én ezekkel szoktam csúsztatni az evésidőt:-D
2012. máj. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

éhség elűző pirula?

mindig léhes vagy?

szerintem cska unatkozol!

tudom én is szoktam :-P

Igyálé sok vizet egyél sok rostosat, és az is segít ha sportolsz, az is laktat, persze javítja is az étvágyat de segít egészségesen tartani.

2012. máj. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igen, ha unatkozom ennék.
2012. máj. 7. 22:14
 8/10 anonim válasza:

Próbáld ki a zabkorpa tablettát. Fél órával kell étkezés elött 5db pirulát bevenni sok vízzel, naponta 3x max. Valamennyire hat, de akarat is kell hozzá. De ez mellé sok vizet, legalább 2,5-3 liter vizet meg kell innod naponta. (Rossman, DMben megtalálod ;1100ft 150db)

Egyébként, ha éhes vagy, igyál meg egy pohár vizet, elvileg az is csökkenti az éhséget.

Próbálj meg zöldséget, gyümölcsöt eszegetni, vagy joghurtot zabkorpával. A puffasztott búza sem hízlal. Esetleg cukormentes(diabetikus) nasikat egyél.

2012. máj. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Vagy szimplán egyél zabkorpát :-)

500 ft kb félkiló :-D

2012. máj. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szia!


Hoodia Diet Max-ot és a P57-et szedem.

Nekem is ez a gondom, hogy állandóan éhes vagyok, sajna az unalomtól (munka nélkül sajna), nem kívánom az ételt.

Vaterán olcsón megtudod venni, én is ott vettem.


Fogyi tablettának is jó, én már fogytam is tőle, mivel nem vagyok állandóan éhes csak amikor kell enni akkor eszek :)

2012. máj. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!