Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hoodia P57 mellékhatások?

Hoodia P57 mellékhatások?

Figyelt kérdés

Most szeretném elkezdeni a Hoodia P57 szedését.

Olvastam a mellékhatásokat, de kiváncsi lennék, hogy akik szedték mit tapasztaltak? Rosszullétet és hasmenést okozott-e valakinek? Napi 1szemet lehet szedni úgy olvastam, de sokan 2szemet is bevesznek. Sokak 1szemtöl is nagyon rosszul érzik magukat. Ez nem káros a szervezetre? Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. máj. 13. 16:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Puding próbája az evés....akkor megtudod. Ahány szervezet annyi féle hatás...
2012. máj. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen, de én most tapasztalatokra vagyok kiváncsi!
2012. máj. 13. 16:35
 3/13 anonim válasza:

Én csak 2 hétig szedtem,de éjszaka sokszor felkeltem,túl voltam pörögve,illetve azt éreztem ,hogy már reggel van és kelnem kell ,pedig éjjel 3 óra volt.

Alig bírtam vissza aludni.

Van benne valami hatóanyag,ami felpörget,és ezt a hatást váltja ki.

Már nem szedem!

Most sportolok,és kevesebbet eszek és jókat alszok :)

2012. máj. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

várom még a válaszokat! :)

2012. máj. 14. 21:02
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Én másfél éve 2 és fél hónap alatt 13 kg-ot adtam le a Hoodia kapszula segítségével. Délelött vettem be így nem voltam éhes délben és vacsorára is könnyebb volt betartani a diétás étrendet. Mivel délelött vettem be este nyugodtan tudtam aludni, de napközben felpörgetett kicsit és könnyebb volt dolgozni. Rosszul egyáltalán nem voltam tőle.

2012. máj. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

na ez jó :D

remélem nekem is így lesz... pont ma kaptam meg a postán :)

2012. máj. 22. 22:25
 7/13 anonim válasza:
Te honnan rendelted és mennyiért? Eredeti? Honnan érdemes rendelni? Kérlek írj a facebookon Szömörei Andrea voltam köszi:)
2012. máj. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Én is rendeltem, ma érkezik meg, el is kezdem szedni. Kérdező érzel már valamilyen hatást?
2012. máj. 29. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
sziasztok én is probáltam a hoodiát de már abbahagytam nekem elég sok mellékhatás jelentkezett amikor szedtem,szédülés hányinger ,légszomj alhasi fájdalom,és ráadásul feboritotta a hormonháztartásom ugyhogy elkezdtem rendszertelenül vérezni.
2012. máj. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

3 hete szedem és semmit nem fogytam... =(

kétszer éreztem, hogy szédülök tőle...

Egyfolytában szomjas vagyok.. aludni nehezen tudok és egész nap fáradtnak érzem magam ennek hatására ingerültebb is vagyok.

Éhség érzetem változatlan

Mondjuk eddig sem ettem sokat és édességet egyáltalán nem, de azért valami hatást vártam volna így is.

Én nem fogytam semmit....Nővérem viszont dobálja le a kilókat tőle eddig 6kg-nál jár és egyszerre kezdtük szedni. Én meg maradok puffancs és a pénzem is kidobtam az ablakon =(

2012. jún. 20. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!