Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Aki abbahagyta a Hoodia...

Aki abbahagyta a Hoodia gyógyszer szedését tapasztalt valami mellékhatást esetleg visszajött e a súlya?

Figyelt kérdés
Most szeretnék majd venni ilyen gyógyszert és mindenki mondja hogy nagyon jó hatásai vannak és eddig amiket olvastam szinte csak jó, de semmit nem találtam arról, hogy mivan ha valaki abbahagyja a szedését. Visszajön a leadott kilók száma?
2012. máj. 12. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Az hogy visszajön e a súlyod attól függ hogy milyen módszerrel veszted el. Ami alatt természetesen azt kell érteni hogy mit és mennyit eszel és hogy mozogsz e. Ugyanis nem a fogyaszóreszerektől fogysz le. Azok maximum segítenek, már amelyik nem kamu. Például ha egy normális diéta mellett mindíg éhes vagy (ami szinte elképzelhetetlen ) akkor segít az étvágycsökkentő.

De ha nincs normális diétád csak beveszed az étvágycsökkentőt és ezért nem eszel, akkor abból nem lesz zsír vesztés csak komoly testsúly veszteség dehidratáció, izom veszteség és immunrendszer leépülés formájában, aztán törvényszerűen zsírfelhalmozás annyi kajától amitől alapból még súlyt is vesztettél volna.

2012. máj. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Én megvettem kipróbáltam. Jó szer, 4 nap alatt 2 kiló ment le, de úgy hogy nem ettem semmit, mert nem kívántam. Rosszul létek sorozata kezdődött. Akkor azt hittem, azért van mert nem bírtam enni.

Abbahagytam 4 nap!! után. Rá egy hónapra (nemrég) bevettem egyet és megint rosszul lettem, szédültem hányingerem volt, és sokszor elhomályosult a kép.

Ez persze csak az én sztorim, lehet másnak más élménye van. De én eléggé pórul jártam vele

2012. máj. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Úristen Kedves utolsó!

Te sem gondolod komolyan, hogy ha nem ettél semmit, akkor a bogyótól voltál rosszul?!? AZ A NEM EVÉSTŐL VOLT!!!

Ha ésszel csinálja az ember, akkor nem kéne, hogy sok gondot okozzon, de azért 2 napig nem enni semmit?! Normális vagy???

2012. máj. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!