Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Almaecettől lett már valakinek...

Almaecettől lett már valakinek komolyabb problémája a gyomrával?

Figyelt kérdés
Elkezdtem almaecetes vizet inni étkezések előtt (fogyókúra címén), illetve reggel és este. Néha enyhén hányingerem van és szintén enyhén maró érzésem van a torkomban, főleg este, ha már nem eszem utána. Ez normális?

2012. máj. 13. 23:42
1 2
 1/13 anonim válasza:
ès hogy iszod?
2012. máj. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Csak óvatosan mert kicsinálhatja a gyomrod. Gyomor fekélyre gondolok. Ebéd előtt szokták inni vízzel alaposan felhígítva de utána rendesen enni kell tehát éhgyomorra nem ajánlanám.
2012. máj. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

igen, lehet

normális ha azt nézzük, hisz ecetet iszogatsz, másrészt meg nem mert tönkreteszi az emésztőrendszered

amúgy teljesen felesleges inni, mivel akik erre a fogyókúrára esküdnek valamilyen diétát is alkalmaznak, ami az ecetes víz nélkül is súlycsökkenést idéz elő

semmi köze a fogyásnak az ecetes vízhez

lerágott csont, de az egészséges, mértékletes étkezésre és sportra van szükség

2012. máj. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Én is szombaton kezdtem el iszogatni.Éjszaka felkeltem mert olyan furcsa hányingerem volt.De ma is fájt a hasam nem tudom pontosan,hogy ettől e.Szerintem ilyen rövid távon nem lesz semmi baja a gyomornak.

Nem tudom,hogy ez most normális e de szerintem hozzá kell szokni.

2012. máj. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Egy evőkanállal teszek három deci vízbe....most már...mert eddig kevesebb vízzel hígítottam.
2012. máj. 14. 00:27
 6/13 A kérdező kommentje:
SZerintem nagyon egészséges, csak más formában jobb lenne, csak ugye a tabletta az drágább sokkal.
2012. máj. 14. 00:29
 7/13 A kérdező kommentje:
MOst is fájt a gyomrom, de ettem uborkát, az lugosít, igy kiegyengettem kicsit az egyensúlyt, most már nem fáj.
2012. máj. 14. 00:30
 8/13 A kérdező kommentje:
Az érdekelne, hogy lett e már valakinek gyomorfekélye ettől, vagy az erre hajlamosak kerültek e már kórházba, mert fekélyt okozott náluk.....vagy hallott e már vki ilyen esetről.
2012. máj. 14. 00:33
 9/13 anonim ***** válasza:

Egy egészséges gyomornál semmi gondot nem okoz, sőt kifejezetten egészséges, fertőtlenítő hatása van az egész bélflórára.

Viszont akinek már (akár csak kezdődő) gyomorfekélye van, annak biztos nem tesz jót.


Nyugodtan ihatsz annyit, amennyit írtál, de egyél is utána rendesen!


Ettől nem fogysz le! A gyomorégés is inkább annak köszönhető, hogy nem eszel utána semmit!

2012. máj. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az teljesen kizárt, hogy bárki is ecetesviz/citromos viz ivásától kapna gyomorfekélyt, ugyanis a gyomorsav sokkal töményebb, mint az ecet/citromlé. Ugyanis az 2 % töménységű sósav!!


[link]


ITT olvasd el - szines táblázat - , hogy mennyire savas a gyomorsav: CSAK az akkumulátorsav erösebb.

2012. máj. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!