Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az almaecettől télleg lehet...

Az almaecettől télleg lehet fogyni?

Figyelt kérdés
hol kapható,és kb.mennyiért? :)
2011. nov. 7. 17:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hallottam én is, hogy állítólag lehet, de csak diéta és mozgás mellett. Bioboltokban, gyógynövényboltokban, drogériákban megtalálod. de ne igyál belőle nagy mennyiséggel, naponta kb egy két decit.
2011. nov. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

én azt olvastam,hogy egy kanállal kell tenni egy pohár vízbe,reggel,délbe meg este.

És rendesen rávan írva,hogy almaecet vagy mi? :D

ez most hülyén fog hangzani,de nem fog meghajtani? mert olvastam,hogy jobban működik az anyagcsere tőle..

2011. nov. 7. 17:24
 3/12 anonim ***** válasza:
igen, rá van írva :) és meghajt, ha sokat iszol belőle. de ha veszel a boltban, biztos rá lesz írva sz is hogy mennyit ihatsz, és hogyan adagold.
2011. nov. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. nov. 7. 17:29
 5/12 A kérdező kommentje:
és drágaa??
2011. nov. 7. 17:29
 6/12 anonim ***** válasza:

Almaecet minden áruházban megtalálható.

Igen meggyorsítja az anyagcserét.

Valóban , az adagja evőkanálnyi, nem pedig dl.

2011. nov. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
egy barátnőm régebben 7-800 ft ért vett egy fél literes üveget. ez pár éve volt. amúgy én is lehet ki fogom próbálni:))
2011. nov. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Almaecetet bármilyen auchanban tescoban lehet venni. Én mondjuk salátalevet szoktam belőle csinálni, szerintem aki ezt hígan megissza az kicsinálja a gyomrát. Végülis az is egy út a fogyáshoz ;) én nem hiszek benne, szerintem eszetlen savat, és így éhséget csinálhat max.


2-300 Ft-ba kerül egy fél literes üveg.

2011. nov. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sokkal jobban tennéd, ha az almaecet helyett citromos vizet innál, friss citromból csavarva.

Étvágycsökkentő és zsírégető hatása van.

Egyébként az almaecet is jó, nem csinál savat, lúgosít, ahogy a citromos víz is.

2011. nov. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kérdező: az almaecet - bár lehet, hogy fogyaszt, de huzamos ideig szedve-kínozva magunkat, káros, a csontokat gyengíti, gátolja a Ca beépülését. Egy rövid kúra után hagyd el.
2011. nov. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!