Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van olyan, akinek nehezebben...

Van olyan, akinek nehezebben hozza meg a hatást a Hoodia P57?

Figyelt kérdés

Nyolcadik szemet vettem be ma. Igaz nem teljesen reggeli előtt, mert ma 10 körül lett ilyen reggeli/félebédszerűség... de elmondom a tiszta őszintét, hogy ha érzek is valamilyen hatást akkor tuti, hogy az agyam programozta be, hogy érezzek valamit, mert ez egy fogyasztó kapszula. Vagy csak kezdek bedilizni, hogy nem hat a kapszula XD

Van olyan, akinek nem az első hét alatt ment le több kiló, hanem kb. 1 vagy 2 hét elteltével 'kezdődött' meg maga az étvágycsökkenés?

Mert én mindig attól félek, hogy velem van a baj. A szer jó csak az én szervezetem nem reagál rá!!!

Nagyon szépen köszönöm a segítséget!!!


2012. máj. 30. 14:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
Lehet hogy nem kétes eredetű doppingszerrel kéne próbálkozni, ugyanis ez annak minősül, hanem normálisan kiszámolt étrendet követni, minőségi kajákból, és mellé edzeni. Ez olyan mint az amatőrök akik lejönnek terembe, és egyből betolnak valami okosságot, úgy hogy azt sem tudják hogy mennyi fehérje kell naturál szinten, nem hogy doppingolva. Amúgy meg a szer önmagában nem fog lefogyasztani, lehet ér majd valamit, de hogy érdemben jól nem fogsz kinézni az biztos. Amúgy meg aki egy ilyen szutyadék weblapról rendel meg is érdemli hogy kap valami kínai kamu cuccot, de ne azon csodálkozz hogy nem hat, hanem azon hogy nem lesz bajod tőle....
2012. máj. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Az, hogy tönkreteszem magam, az az én dolgom. Nem azt kérdeztem, hogy milyen módszerekkel lehet lefogyni meg, hogy milyen ez a fogyasztó kapszula. Hanem a kérdésre vártam volna a választ 'olyantól', aki már használta ezt a készítményt. Ha nem szedtél még soha ilyen kapszulát, nem kell válaszolni. Akármi bajom lesz, az az én felelősségem.

Egyébként köszönöm a választ bár sokat nem segítettél vele.


Még mindig érvényes a kérdésem, ha olyan tud nekem írni, aki valóban szedi/szedte a készítményt!

Köszönöm előre is azoknak a válaszát!!!

2012. máj. 30. 15:40
 3/12 anonim válasza:

Nekem 2 hónap alatt sikerült lefogynom 82-ről 74-re.

De ez idő alatt heti 2x elkezdtem edzeni is 1-1 órát .

Nekem az első 2 hétben nem ment le szinte semmi.

Szerintem mindenképpen kezdj el edzeni valamit mert csak a hoodia szerintem kevés.

2012. jún. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Én szedem, már két heti adag elfogyott, de semmit nem veszek észre :S Talán annyit, hogy nem kívánom már annyira a csokit meg az ilyeneket, viszont továbbra is ugyanúgy éhes vagyok. Szóval szerintem még beszedem a következő kétheti adagot és abbahagyom vagy keresek másikat.
2012. jún. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!! Akkor nem csak nekem vannak ilyen gondjaim.
2012. jún. 2. 10:15
 6/12 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem sem használt.A környezetemben mindenki dicsekszik hogy menyit fogyott ,de nekem nem segített,de nem 1 vagy 2 dobozzal szedtem be.
2012. jún. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Én május elején kezdtem el szedni és 85 ről most 76 nál tartok.Egyáltalán nem nasizok mellette,és nem is edzek.Igaz van 3 gyerkőcöm,utánuk rohangászok. :) nekem nagyon jó!De ha neked nem vált be,keress valami mást,mert lehet nem jó neked.én is több fajtával próbálkoztam mire ez jó lett!sok sikert!! :)
2012. jún. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

3 hete szedem és semmit nem fogytam... =(

kétszer éreztem, hogy szédülök tőle...

Egyfolytában szomjas vagyok.. aludni nehezen tudok és egész nap fáradtnak érzem magam ennek hatására ingerültebb is vagyok.

Éhség érzetem változatlan

Mondjuk eddig sem ettem sokat és édességet egyáltalán nem, de azért valamit hatást vártam volna így is.

Én nem fogytam semmit....Nővérem viszont dobálja le a kilókat tőle eddig 6kg-nál jár és egyszerre kezdtük szedni. Én meg maradok puffancs és a pénzem is kidobtam az ablakon =(

2012. jún. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Én még csak 3 napja szedenm,de az én éhségemet teljesen elnyomta, sőt ami a legjobb (ami miatt híztam nem az éhség hanem az ízek mámora) elvesztettem minden érdeklődésemet az ízekre, nem tudok feleleveníteni semmi ízt, nekem eddig bejön! Ha nem tuszkolok le megamba vmi kaját, egész nap ellennék kaja nélkül, de hát azt sem szabad! Fogyásról még nem tudok írni mert még nagyon az elején vagyok....
2012. jún. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Veronika Judit válasza:

Nekem az első 4 napban 4 kg ment le, aztán 20-30 dkg naponta. Most kezdtem a második levéllel szedni. Lehet az a baj, hogy nem iszol elég folyadékot.

Az sem mindegy hogy honnan rendeled, mert hamisítják.

2012. júl. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!