Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fogyott valaki ALLI-val?...

Fogyott valaki ALLI-val? Meddig szedjem, hogy hasson? Mikor keztétek érezni a hatást? Mellékhatás volt? Visszajönnek a kilók, ha abbahagyom?

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Én azt hallottam, hogy állandó hasmenés + állandóan ilyen olajszerű cucc fog folyni belőled odalent, ami fehérneműből ki se jön. Szerintem, ne próbáld ki...
2011. jún. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

ha tanácsolhatom akkor inkább a T*ó diéta kapszulát próbáld meg. Én 2 hónap alatt adtam le vele olyan 15-20 kg, úgy hogy nem mozogtam többet, mint máskor (azért mondom igy, mert heti egyszer tornázni járok)

Nincs mellékhatása, legalábbis nálam nem volt. nics hasmenés, se székrekedés, nincs fáradtság, nincs kedvtelenség.

2011. jún. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlanám, mert az első hozzászólónak igaza van, csak akkor használd, ha állandóan otthon vagy, meg ha bepelenkázod magad kb. Nem hasmenésed lesz, hanem szabályozhatatlanul fog a zsír távozni, undorító egy dolog, szerintem nem éri meg, de te tudod.
2011. jún. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ne próbáld ki!!

a Lifenetwork-ön egy műsor konkrétan ezzel foglalkozott az egyik részében, sok a mellékhatás, be is akarták tiltatni, de nem sikerült... káros, nem éri meg!

ÉS AMúgy is hülyeség így próbálkozni... kemény sport, és diéta kell.

2011. jún. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én első kézből adok infót. 3 hete szedem, leadtam 4 kg-ot. Nincs mellékhatásom egy sem!! (Egyszer fordult elő, hogy volt hasmenésem.) De én nagyon szigorúan betartom a leírtakat. Semmi zsírosat nem eszek. A mellékhatásról csak annyit, hogy az össze-vissza evéstől 5 naponta volt székletem, most minden reggel. Én ennek örülök.

2011. jún. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

06-13 23:26

Milyen kapszula???írd már meg nekem mert naon érdekel pusziii

2011. jún. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!