Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Vásárolnál olyan tablettát...

Vásárolnál olyan tablettát ami testsúlycsökkenést igér pénzvisszafizetési garanciával?

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem dehogy. Ezeket a cégeket nem lehet később sehol sem megtalálni, nem tudod a pénzedet visszakérni. Pont nem olyan régen volt a naplóban. Ott megpróbáltak egy ilyet, pénzt visszaszerezni, de sehol senki nem tudott a cégről.
2009. jún. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább venném a fáradságot és tornáznék...............ingyen!
2009. jún. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én egyszer vettem ilyet. Húúúúú! Az íze vmi szörnyű volt. Nem is csodálkozom, hogy azt írták csökkenti az étvágyat. A hányinger kerülgetett amikor bevettem. Természetesen nem használt semmit. De pénzt visszafizették. Ezek a cégek használják valószínűleg addig a pénzed. Szóval ne vegyél. Ráadásul, ha nincs szerencséd, ahogy az első is írta, meg sem találod később a céget.
2009. júl. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Arra utaznak, hogy aki olyan lusta, hogy tablettákkal akar fogyni az majd lusta lesz visszaszerezni a pénzét.

Ez a legtöbb esetben bejön, nem vicc!

2009. júl. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mennyibe kerül?


Igazából két lehetőség van:

1. Működik, akkor nem kell visszaadni a pénzt.

2. Nem működik. Ha nem lépnek meg a pénzzel, akkor addig befektetik a bankba.


Tuti üzlet, akár teljesen hatástalan tablettával is.


Gondolom lesznek rajta apró betűk is.

2009. szept. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!