Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi annak a fogyókúrás tablettá...

Mi annak a fogyókúrás tablettának a neve amelyiket egy újságíró is kipróbálta és 15 kilót fogyott vele?

Figyelt kérdés
a termék csak természetes anyagokból készült és tartalmaz fekete áfonyát, vagy valamilyen fekete bogyót

2012. jún. 10. 16:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
bármelyik, ha megfelelő a diéta mellette és eleget sportolsz ;)
2012. jún. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem kellene annak a tablettának a neve, nekem nincs bajom a súlyommal, viszont a bátyámnak van és rendszeresen sportol fél éve. A neten sokat reklámozták amúgy.
2012. jún. 10. 17:31
 3/11 anonim ***** válasza:

a bátyád legyen türelmes és sportoljon tovább + számolja a kalóriákat


olcsóbb és hatékonyabb ;)

2012. jún. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nagyon aranyos tőled, hogy segíteni próbálsz de én szeretném megtudni a tabletta nevét
2012. jún. 10. 20:57
 5/11 anonim ***** válasza:
gőzöm nincs éppen melyik ócskaságról beszélsz konkrétan, de a bogyó neve acai berry - de ne etesd ezzel a bátyádat, hidd el nekem, hogy ezzel csak azt éred el, hogy visszahízza azt is, amit már leadott, mert azt hiszi, hogy ezek a szarok segítenek fogyni
2012. jún. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2012. jún. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Nem kel semmiféle tabletta!

nem kell felesleges pénzt ki adni...

rendszeres diéta és sportolás mellet nem kell vackokat használni és pénzt ki adni rájuk...

kitartás kitartás és lesz eredmény.. fogyás sose egyszerű..fogyni rendesen normálisan egészségesen csak kitartással lehet... nem kel gazdagítani a sz@rt se érő...tabletta gyártókat..

2012. jún. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
ezek a tabletták kamuk...csak arra jó hogy meg vegyed jó pénzért,fogyni nem lehet tablettákkal... sportrolnikel és diétázni rendszeresen...
2012. jún. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Hello! Én a showder klubos Dombi fogyásáról hallottam ő a Perfect Six-el fogyott jó sokat. Bár ez nem a fekete bogyós, abból én a Perfect Maqui Berry-t ismerem és szedtem is mindkettőt, a fekete bogyó az a maqui berry :D és azért szeretem mert ugyanolyan áron, más termékekbe fele akkora hatóanyag tartalom van mint ezekben... remélem tudtam segíteni!
2012. júl. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget :)
2012. júl. 6. 08:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!