Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A FLABELOS tréning kezelés,...

A FLABELOS tréning kezelés, mennyire hatásos? (van olyan, aki már kipróbálta? )

Figyelt kérdés
Olvastam, és hallottam is a rádióban róla, már csak az a kérdés, hogy valóban hatásos? Valóban felér 10 perc használat egy 50 perces edzőtermi edzéssel?

2012. jún. 22. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Én régebben nagyon szidtam az ilyesmit de kezdek rájönni hogy azoknak akiket meg lehet győzni ezzel a hülyeséggel, annyi fogalmuk van az edzőtermi edzésről hogy tényleg tök mindegy melyiket csinálják.
2012. jún. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én használtam és nekem hatásos volt.nem volt drasztikus súlycsökkenés csak 2 kiló ment le viszont a testem formásabb lett,eltűnt a narancsbőr a combomról és a derekam is kisebb lett én láthatóan karcsúbb lettem tőle. nem gondolom hogy egyedül ez segítene ha valaki több kilótól akar megszabadulni de mindenképpen jó arra hogy formásodjon az alak. ez hogy felér egy 50 perces edzőtermi edzéssel sztem csak reklámszlogen semmi sem ér fel azzal, de az emberek lusták és így jol hagzik :D de legalább úgy "hazudnak" hogy a gép nem hatástalan.
2012. aug. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!