Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Sibutraminet (kék-fehér...

Széplaki Tilda kérdése:

Sibutraminet (kék-fehér kapszulát) rendeltem de semmit nem használ. Ilyenkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
próbáljam ki a genesis sibutraminet, hátha az majd jobb lesz?

2012. jún. 25. 12:00
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
szerintem, a sportot és a nem zabálást kéne próbálni...
2012. jún. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kérek azokat, akik válaszolnak segítő szándékkal tegyék, mert az okoskodó-bunkó megjegyzésekre NEM VAGYOK KÍVÁNCSI! Köszönöm
2012. jún. 25. 12:19
 3/10 anonim ***** válasza:
45%

Pedig igaza van az elsonek!!

Arra van eszed hogy veszel kamu bogyokat ,amik semmit sem ernek mert ahhoz is lusta vagy hogy felemeld a hatsod es sportolj,egeszsegesen elj

ha erre eletkeptelen vagy akkor maradj kover

2012. jún. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
26%

Szia!

Sibutramine nem igen jó, szinte semmi hatása nincsen neki, sajnos! :( Ez a genesis sibutraminet nem próbáltam, de hallottam róla, hogy drága és csak 100szemet lehet kapni ez ilyen tégelyes kiszerelésben kapható, és ha nem használ akkor minek rendelje meg az ember? Azért, hogy kidobja a végén? A slimexet próbáltad már amúgy?

2012. jún. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3.válaszó! Már ne is haragudj, de te mit képzelsz magadról? MI az, hogy „ha erre eletkeptelen vagy akkor maradj kover” ? Hogy lehetsz ekkora paraszt? Nem a lustaságom miatt szedek ilyeneket, hanem mert bármit csinálok nagyon nehezen mennek le a kilóm. Sajnos nagyon rossz genetikát örököltem, amiről nem tehetek. De neked aztán lehet beszélni, ha egésznap zabálsz, akkor sem látszik meg neked semmi, és csak gusztustalan módón cikized a másikat! Akkor inkább legyek kövér-de életvidám, minthogy egy anorexiás-megsavanyodott lotyó!!!!
2012. jún. 26. 08:33
 6/10 anonim ***** válasza:
46%

hagyjuk már ezt a rossz genetikáról szóló rossz szöveget...


mi az a bármi, amit csinálsz?

adataid (kor/nem/kg/cm/testzsírszázalékod MÉRVE, nem számolva)? kép esetleg? aktivitásod (ülő vagy állómunka?? mit,mennyit és mikor eszel?mióta diétázol? mennyi a naponta bevitt energia? mit, mennyit és milyen intenzitással sportolsz? mióta sportolsz? mennyi a naponta elhasznált energia?

2012. jún. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

Sziasztok!

Nem akarok beleavatkozni, de nem olyan biztos, hogy olyan könnyű egy kövérembernek leadni hipp-hopp X kilót! Nálunk a párom szenved a túlsúllyal gyerekkora óta. A családban náluk mindenki ilyen kövér. Ha 1hétig oda figyel a kajálásra akkor lemegy max 1kiló ami tök jó, de ha 1nap (vasárnap) eszik a családdal bizony vissza megy neki az 1hetes szenvedett mínusz kilója pluszra! Egy a baj vele is, hogy egésznap kocsiban ül, mert olyan a munkája! Reggeltől estig dolgozik, és szinte csak hétvégén tud mozogni! Tehát, nem egyszerű! Nem lustaságon alapszik feltétlenül, hogy ki hogy ,és miért úgy néz ki ahogy kinéz! Aki kövér, van annyi pénze, meg SZABAD IDEJE, a munka mellett, az igen menjen és mozogjon, én is így gondolom, de akinek a munkája olyan, hogy nincs mellette egy perc szabadideje annak diéta, és ha nem hatásos, akkor próbáljon meg más megoldást találni ami számára hasznos! Mindenki eltudja dönteni, hogy jó e amit csinál vagy sem!

Ágota

2012. jún. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%

Te vagy a paraszt kerdezo mert a genetikara fogod a koverseget es a lustasagodat.

Szanalmas , hogy a koverek igy bujnak ki a sport es az egeszseges eletmod alol.

2012. jún. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
27%

Kedves Ágota!


ha a párod hétvégén nem zabálna, nem mennének vissza a kilók...egész napos kocsiban ücsörgés után napi fél óra futás a testtömegének, érrendszerének és a csontozatának is jót tenne - nem mellesleg az izomzatának is és ne mondd, hogy ennyi ideje naponta nincs, mondjuk tévénézés helyett

2012. jún. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
35%

Sziasztok!

A sibutramine az nekem sem használt, így visszatértem a slimexre, 1hete szedem, -2kg! :) Gondoltam, hogy kipróbálom, mert sokan jó dogokat írtak róla, de nekem nem jött be, maradok a megszokott slimexnél! :)

2012. júl. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!