Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Gastroyal zsírégető fehér tea...

Gastroyal zsírégető fehér tea tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 17. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon finom.. Én azt ittam egy hónapig, de most megint elkezdem majd inni, mert egy az hogy finom, jó hatással van a szervezetre.. A fehér tea rákmegelőző hatású, mivel flavonoid tartalma megakadályozza a sejtburjánzást. A rendszeres fehér tea fogyasztók ritkábban kapnak szívinfarktust, kisebb mértékben szenvednek szív- és érrendszeri betegségekben. Vérnyomáscsökkentő hatású, továbbá koleszterincsökkentő és érelmeszesedést gátló, vagzis a fehér tea igazi szívbarát. A fehér tea csonterősítő hatása is bizonyított. Jó immunerősítő, antibakteriális hatású, így véd a kisebb fertőzésektől. Gyulladáscsökkentő és pajzsmirigy működést szabályozó hatása is van. Remek zsírégető hatású a fehér tea, a túlsúllyal küszködök bátran fogyaszthatják. Szerintem igazi csodaszer:)
2010. jún. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem is isteni ez a tea és a Gastroyalnal az ízesítése is remek. Én is szoktam inni gyakran.
2010. jún. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is csak dicsérni tudom, mert nagyon frissítő, élénkítő hatása van. Én rendszeresen fogyasztom és érzem magamon, hogy napközben jobban bírom a munkát, pörgősebb vagyok és nem érzem magam fáradtnak. Ettől függetlenül éjszakánként jól tudok aludni, még akkor is, ha késő este is iszom belőle. Az íze is nagyon finom!!! Mindenkinek ajánlom!!!
2011. ápr. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!