Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 3 kiló eddig lement rólam....

3 kiló eddig lement rólam. Utána eléggé elcsúsztam, megint ettem rendesen, feladtam. Ez egy hónapja, és még nem jött vissza a 3 kiló. Jó módszerrel fogyok?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy 2-3 kilónyi víz van a testen, ha nem iszunk eleget, illetve fogyózunk, akkor először víz megy le a testsúlyból. Diéta előtt reggel, üresen 65 kiló voltam, kis diétám után 62,5. Múltkor napközben is 62,5öt mutatott, egy másfél órás biciklizés után. Ugyanígy folytatom az utam, akkor hozhat eredményt?
2012. jún. 27. 10:02
 1/2 anonim ***** válasza:

"megint ettem rendesen" ha ezt csinálod előbb utóbb vissza fogod szedni. Az legyen a rendes, az alap, hogy úgy eszel amit a normális testsúlyhoz és testalkathoz kell. Ha úgy eszel fogyó után mint 65kilósan akkor megint 65kiló leszel.

Nem 2-3kilónyi víz van a testen, hanem a test 70%a víz. 10kilót is fogyhatsz szinte csak víztelenedéssel ha nem jól csinálod. De ha csak életmódot váltasz, enyhe kalória deficitet tartasz akkor szinte semennyinek nem kell vízből lemennie. Mivel nem írtad le milyen módszerrel fogysz ,mit eszel mennyit mozogsz ezért nem lehet megmondani hogy az jó e, meg hogy azt az eredményt hozza e amit vársz.

Jó jelnek tűnik hogy nem jött vissza a 3kiló, de nem lehet messzemenő következtetéseket levonni belőle. Ismerek olyat akin volt 20+kg felesleg, tizenvalahányat sikerült neki leadni és aztán csak hónapok alatt jött vissza 3-4 kiló. De még mielőtt ez a kevés visszajött volna is ugyanúgy nézett ki mint 20körüli felesleggel. Ha sportolsz, sok zöldséget és soványhúst eszel akkor valószínűleg jól csinálod.

2012. jún. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Barátommal hetente kétszer biciklizünk másfél órát eléggé dimbes-dombos területen. Én elkezdtem mellette egy futóedzést, amivel egy hónap alatt elvileg elérhetem az egyben 5 kilométert (nekem kezdésnek ez is megfelel, hiszen sosem futottam) heti 3 alkalmat jelent, és egyre jobban megy, élvezem is. Heti kétszer még torna dvd-re erősítek 40 percet, nekem egyelőre ennyi mozgás is nagy váltás, mert középsuli óta nem mozogtam. (Most vagyok 20). De élvezem a mozgást már nagyon. Étkezésben nem tudom megengedni még, hogy csirkét és halat egyek egyfolytában, mert még itthon élek és eléggé szűkre szabott a pénztárca, ősök pedig tésztával, krumplival próbálják kihozni az étkezést. Ez eléggé nehezít a dolgomon. Reggelim zabpehely, tej, tízórai egy alma általában + joghurt. Ebédre csak egy fogást eszek, próbálok nem tésztás, lisztes dolgokat enni, ha mindenképp rákényszerülök, keveset eszek és rakok mellé még több zöldséget. Este már próbálok fehérjetartalmú dolgot enni, kefírt, tojást, túrót, zöldséget eszek. A héten egyszer csábultam el egy csokira, de az is úgy fogyott el, hogy minden reggel bekaptam belőle egy keveset, és így gyakorlatilag 3-4 nap alatt fogyott el... Próbálom ezt tartani. De már nem görcsölök rá a dologra, ha ezt tartom, gondolom előbb-utóbb meg is látszik. Csak mindig ott van a félsz, hogy mi van, ha még sem sikerül.
2012. jún. 27. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!