Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 60 kiló vagyok. Szeretnék...

60 kiló vagyok. Szeretnék lefogyni. Amiket lejjebb leírtam az segíthet?

Figyelt kérdés
Csak azt szeretném megtudni hogy ha egy ideig hanyagolom a kenyeret a cukros italokat és az egyéb nasikat akkor kb. mikorra fogyhatok le 10kilót??? .Persze sportolnék még mellette??
2011. szept. 1. 18:23
 1/7 WhiteLabel ***** válasza:
44%
holnap délutánra.
2011. szept. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ha nem tudsz normálisat válaszolni...akkor t*karooodj.
2011. szept. 1. 18:34
 3/7 WhiteLabel ***** válasza:

a kérdés a hülyeség.

Már bocs, de attól mert ezeket hanyagolod nem fog változni semmi.

Eleve kevesebbet kell, mindenből!!!! enni, az egész táplálkozásodon változtatni kell, és intenzíven kell sportolni, nem úgy hogy lemész futsz 200m-t és utána tele zabálod magad mondjuk túróval..

2011. szept. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hetente max. 1 kilóval számolj. Gyorsabban nem érdemes.
2011. szept. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát én is kevesebb kajára gondoltam. és intenzíven fogom mert Hétfőn Szerdán Kosárra járok másfél órát meg röplabdázni is fogok járni.
2011. szept. 1. 18:49
 6/7 A kérdező kommentje:
És nem is szerettem a túrót :D
2011. szept. 1. 18:49
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, a normális/egészségesebb kajákból mit és mennyit eszel, sajna kalóriaszámolás nélkül megbecsülni se lehet, pláne nekünk így ismeretlenül, hogy mennyit fogsz fogyni, ha fogsz egyáltalán. Nemed, korod, magasságod se tudjuk, tehát hogy mekkora a zsírfelesleged. Ha kalóriadeficitesen táplálkozol (kevesebbet eszel, mint amennyit elhasználsz) de nem koplalsz (tehát az alapanyagcserédnek megfelelő energiamennyiség azért megvan), akkor heti átlagosan 1 kiló fogyás az optimális, de ha nagyon kevés a felesleged, akkor ennél lassabb, ha nagyon sok, akkor ennél gyorsabb is lehet a fogyás üteme.


Mondjuk kb. 10 héttel számolhatsz, HA kiszámolod az energiaszükségleted, és hogy mennyi kalóriát ehetsz naponta, és HA ezt be is tartod (méricskélés, kcal.hu, stb).


Még valami: "ha egy ideig hanyagolom a kenyeret a cukros italokat és az egyéb nasikat"

Egy ideig? Semmit sem ér a fogyókúra, ha utána ugyanúgy tömöd magad ezekkel, mint eddig... ugye tudod?


Bocs, ha lehangoló, amit írok, de gondolom őszinte választ vársz. Annyi bíztatót mondhatok, hogy ha eddig csupa szemétkaján éltél, és mostantól az egészségtelen kajákat mind lecseréled, nass helyett zöldségekre, cukros lötty helyett natúr teára pl, akkor valamennyit szinte biztosan fogysz majd, de ennél biztosabbat senki nem fog tudni megjósolni neked.

2011. szept. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!