Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Az almaecet tényleg fogyaszt?

Az almaecet tényleg fogyaszt?

Figyelt kérdés

Ivott már valaki almaecetet fogyás céljából? Én megkóstoltam de borzalmas az íze.Tényleg fogyaszt?Bevált már nektek?Mivel igyam hogy ne legyen olyan rossz íze?

Előre is köszönöm!


2009. júl. 10. 12:59
 1/7 A kérdező kommentje:

Az almaecet tablettát kipróbáltam és kiütéses lett tőle a hasam szóval azt nagyon ne....

A sima almaecettől nem lett semmi bajom

2009. júl. 10. 13:01
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Nekem állandóan székrekedésem volt, és ezen nagyon jól segített. Sok egyéb hasznos tulajdonsága is van. Étkezés előtt érdemes inni, 2 deci vízbe egy evőkanálnyit tenni. Én megszoktam az ízét, hiányzik is, ha elhagyom.

Csak ettől nem fogsz rohamosan fogyni, de segít gyorsabban emészteni, tehát valamennyire mégis.

2009. júl. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3%
nem.. a diéta és a sport fogyaszt ezek nem..
2009. júl. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ú az ízét én se szeretem de csökkenti az étvágyat de nem hiszem hogy fogyasztana.
2009. júl. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
81%
Szerintem az étvágyat nem csökkenti, inkább a zsír lebontásában van jó hatása, gyorsítja azt. Evés előtt kb. 1-2dl vízbe egy löttyintésnyit meg kell inni. Biztos hatásos, de azért nagyon be kell tartani a diétát..., csodát ez sem tesz!!! De sok más nagyon pozitív hatása van, megfázáskor mézzel keverve..., stb.
2009. júl. 17. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én azt hallottam h tönkre teszia fogat, ez igaz lenne h káros a fogra nézve?:O
2009. júl. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Háát én nem tartom kizárt dolognak.

A sav tartalma 5% és rendszeres fogyasztás esetén a fogzománcra káros lehet bár ez csak egy feltételezés...Nem mondom tutira.

2009. júl. 19. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!