Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen zsírégetőket haszanálto...

Milyen zsírégetőket haszanáltok, vagy használtatok már ilyet? Lécci árakat, és a nevét leírnátok?

Figyelt kérdés
zsírégetőt szeretnék venni de annyi fajtáról hallottam már és nemtudom eldönteni melyiket vegyem meg..az az igaszság felszedtem pár kilót...:S nem is keveset..nagyon megköszönném ha írntok nekem

2012. júl. 5. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Csinálj egy normális diétát( ne koplalóst). Heti 3-4* 40-50perc futás és mellé mehet L- karnitin ami segít a szervezetnek hogy csak a zsírt bontsa de az izmot ne.
2012. júl. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én Oxytarmot szedtem 3 hónapig, de az első hónap után becsatlakoztattam hozzá a 30 Dayst, azt szintén 3 hónapig (így ugye összesen 4 hónapig tartott a kúra) és 15 kilót fogytam. Mellette edzőterembe jártam heti négyszer, és a 30 days által (vagy a gyártó cég által, erre már nem emlékszem, de ha érdekel, előásom)javasolt diétás étrendet követtem. Szóval nekem abszolút bevált, nem is akartam többet fogyni, úgyhogy én ezt tudom ajánlani saját tapasztalat alapján :)
2012. júl. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.:)
2012. júl. 6. 13:29
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Upsz, most nézem, hogy árat nem írtam :) Amikor én vettem 10 körül volt a kettő, de most megnéztem az oldalt ahonnan rendeltem, és most is annyi (érdemes nézni, mindig van valami akció). Rem. tudtam segíteni :)
2012. júl. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nagyon aranyos vagy köszönöm szépen...milyen oldalról nézed?
2012. júl. 6. 13:46
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
üüüüü, nem tudom, lehet -e linkelni :)))) De ha a keresőbe beírod, hogy everlife, akkor kidobja, azon belül pedig a webáruházban találsz ilyen akciós csomagokat. Sőt, azt hiszem, valahol ezen az oldalon is fenn van ez a diétás étrend :)
2012. júl. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen:)
2012. júl. 6. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!