Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Biotech super fat burner...

Biotech super fat burner tapasztalatok, vélemény?

Figyelt kérdés

nincs nagy probléma az alakommal, 56kg vagyok, max 4 kilót szeretnék leadni.

gyors eredményt akarok, úgyhogy arra gondoltam elkezdek tornázni és veszek valami fogyasztókapszulát mellé.


20/L



2012. júl. 9. 19:21
 1/3 Székely Fia ***** válasza:
gyors is legyen, maradjon is úgy, fat burner, h még könnyebben menjen? a fat burner jó, ha meg túl gyors lesz az eredmény, vissza is fogod hízni. ne akard túl hamar leadni azt a 4 kilót. ink szánj rá 1 hónapot, de az legyen normális diéta, vagy csak csökkentett szénhidrát bevitel, meg heti 2-3 aerob edzés
2012. júl. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia. Elsősorban a super fat burner vízhajtó hatású,

Szóval ha ezt kezded el szedni akkor készülj,h sokat fogsz izlandi. :-)

A másik, h egy nap 2-3 tablettát kell beszedni. Ez súlytól függ.

Nekem 3-at kell szedni úgy,h edzés előtt fél óràval 2 és lefekvés előtt fél órával 1.

Az edzésed tartson legalább 1-1/5 óráig. (Én ugrálókötelezni és trx-ezni szoktam mert jobban megmozgat mint bármi más)

Ami viszont a leg fontosabb ennél a "gyógyszernél" hogy elég vizet igyál! Napi 5liter! Ez

2013. júl. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ettől a napi 5 litertől nem kell megijedni. Csak annyi a dolgod,h egy jó nagy

Pohár vizet megiszol óránként. Könnyű betartani :-)

Ja és figyelj arra, h mit eszel, és, h hogy eszed azt! Pl.

Egyél legalább 8x egy nap, de akkor kis adatokat! Ezt is könnyű betartani...:-) 2 óróránként egyél egy keveset. Később hozzászoksz :-)

Remélem segítettem!

Üdv. M. M.

2013. júl. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!