Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Biotech Hyper Mass 5000-ről...

Biotech Hyper Mass 5000-ről vélemény, tapasztalatok? 177 cm és 59 kiló vagyok, hízni szeretnék!

Figyelt kérdés

2011. nov. 4. 19:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
jólesz.
2011. nov. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
El lehet érni vele akkor tömegnövekedést mint például egy Jumboval?
2011. nov. 4. 19:30
 3/11 dirtboy ***** válasza:

ennyi hogy hízni szeretnél? edzés vagy valami legalább van vagy csak hízni akarsz?

mert ahhoz nem kell tápkieg,egyél zsíros kenyeret szalonnával és majd hízol.:)

fejts már ki bővebben hogy mit szeretnél elérni?

edzel e?táplálkozásod milyen? stb.

2011. nov. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hetente négyszer edzek. Minden edzés után csirkét eszek rízsel, reggelire zabpehely, majd ha van még időm egy rántotta. késő délután még szoktam tonhalat vagy valamilyen fehérje dús kaját enni. meg még tésztákat eszek a szénhidrát bevitel miatt. ebédem mindig változó. naponta 6-7 szer eszek. Csak nem megy a hízás így sem ezért gondoltam egy kis kiegészítésre. Mennyire használna ez a Biotech termék ez az étrend illetve edzésterv mellett? Kellene valamin változtatni?
2011. nov. 4. 19:35
 5/11 dirtboy ***** válasza:

kéne hogy hány kiló vagy és hogy ezek amiket eszel ez mégis mennyi ch-t és proteint jelent.

kérdés: edzés előtt nem is szoktál enni hogy csak azt írtad hogy mit eszel utána?

mert amit előtte eszel az is számít.

2011. nov. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 dirtboy ***** válasza:
jaj de figyelmetlen vagyok ott a súlyod 59kiló. akkor csak a ch és a prot.mennyiség kell amit naponta eszel.
2011. nov. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem tudom hany kaloriat viszek be, annyit eszek amennyit csak tudok es fokent halat, rizst, csirkemellet, tojast, rantottat, tesztakat. ilyen etrend mellett ez a biotech cucc mennyire hasznalna?
2011. nov. 4. 21:13
 8/11 A kérdező kommentje:
eszek edzés elôtt is!
2011. nov. 4. 21:15
 9/11 dirtboy ***** válasza:
50%

nem a kalória kell nekem hanem hogy mennyi a ch és mennyi a protein.

ez mind szépen hangzik hogy rizs meg hús meg ilyenek de nem mindegy a mennyisége.

valamelyik nap mérd le a rizst szárazon meg az összes ch forrást meg a húsokat nyersen és akkor majd megtudom mondani hogy elég e az a mennyiség amit eszel meg meg tudom majd mondani hogy miből van hiány és hogy mivel lenne a legjobb kiegészíteni a hiányt.

erre vannak kitalálva a táplálékkiegészítők de még nem tudom hogy mi hiányzik addig nem tudom hogy mi is kell neked legjobban.

2011. nov. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
a holnapi napon megnézem miből mennyit eszek nagyjából és akkor leírom! köszönöm a segítséget
2011. nov. 5. 00:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!