Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ez hatásos szer?

Ez hatásos szer?

Figyelt kérdés

[link]


sokat olvastam róla tv.be is láttam de kiváncsi vagyok hogy probálta.e valaki és mi a tapasztalata ?!


2012. júl. 24. 02:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Az utóbbi években Amerikában vált felkapottá, mint a legtermészetesebb és legegészségesebb táplálék kiegészítő.


Az antioxidánsok a sejtfertőzéseket előzik meg és gátolják a korai öregedést.

Az aminosavak segítik a szervek és izmok működését.

A telítetlen zsírsavak hatékonyak az emésztőrendszer működésében.

A növényi szterineknek a koleszterinszint csökkentésében van szerepük.


Jelentősége:

-bizonyítottan csökkenti az éhségérzetet

-növeli az energia szintet

-anyagcsere gyorsítás, fokozott zsírégetés

-a szervezet mikrotápanyag utánpótlása

Euterpe Oleracea egy gyümölcs


A termés csak gyors fogyasztásra alkalmas. A helyi lakosok fagyasztott pépként fogyasztják illetve kapszula formájában (szárítva) lehet tárolni.

Amerikában az elmúlt években hatalmas sikert aratott, természetes étrendkiegészítőként.


[link]

2012. júl. 24. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Euterpe Oleracea < növény neve amiből ez a cucc készül. ez lemaradt
2012. júl. 24. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
bár képek az oldalon tuti nem eredetiek.
2012. júl. 24. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
amúgy arra ne is számíts hogy ha ezt megveszed és nem használ vissza kapod a pénzed.
2012. júl. 24. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor én már inkább reduline36 ot szednék mert az bevizsgált cucc és tényleg hat.


HOZZÁ TENNÉM HOGY CSAK AZÉRT MERT BEVESZEL EGY KAPSZULÁT NEM FOGSZ LEFOGYNI HA MELLETTE UGYAN ÚGY ESZEL VAGY NEM MOZOGSZ.

2012. júl. 24. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nézd meg a képeket, főleg Mónikáét és Marciét. Biztos nem eredeti, mi? Néhány képet a gugliban is megtalálsz, ha rákeresel a "before after" szavakra.

Ez már nem bizalomgerjesztő.

Amúgy ha vissza is adják a termék árát, a postaköltséget 2-szer (oda-vissza) is bukod.

Ráadásul sok cég így szerez pénzt a befektetéseihez, megforgatják pár hétig, a nyereség az övék, kamatot neked nem fizetnek. Régi bevett szokás.

2012. júl. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Smartguy86 ***** válasza:
Ez akkora átverés, mint a huzat. Igénytelen honlap lopott képekkel, kamu nevekkel és rengeteg bullshit-el. Aki erre pénzt ad, az meg is érdemli, hogy lehúzzák...
2012. júl. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!