Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi van olyan hashajto szer,...

Mi van olyan hashajto szer, amit le lehet forrázni is? Jo lenne porban. De olyan, ami hatásos. A színe lehetne fehér, de jobb lenne, ha barna volna.

Figyelt kérdés
Most lehet rossz helyre tettem a kérdést,de valahogy nem tudtam hová tartozik.A fogyokura kategoriába tartozik a belek kiürítése is.
2011. júl. 13. 00:31
 1/6 anonim ***** válasza:
valakit meg akarsz viccelni?:D
2011. júl. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 agyfasztkapok válasza:
Vannak külön vízhajtó szerek.. mármint. Konditeremben szokták használni.. vagy Kondi előtt. mármint aki elkezdi az előtt. de ez mind1. csak mondtam hogy kik szokták használni. a nevét nem tudom. de a bátyám is akar venni 1ik haveromtól.. 1 hónap alatt 10kg-ot adott le. úgy h mindennap. lényegében az hogy fölgyorsul az anyagcseréd. de úgy hogy nagyon.
2011. júl. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minek kellene leforrázni? Mert egy egyáltalán nem világos, hogy mire lenne jó, miért nem elég, ha anélkül szeded be.
2011. júl. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

valakit át akar verni és erős a gyanúm, hogy kakaóba vaj tejbe tenné.....


akkor, hogy egy kicsit elvegyem a kedved: nem adunk gyógyszert senkinek, pláne nem a tudta nélkül, ugyanis nem tudhatod, hogy milyen más gyógyszereket szedett be és hogy azokkal fellép-e kölcsönhatás, nem beszélve az esetleges allergiás reakciókról...akár meg is ölheted az illetőt és mehetsz a börtönbe

2011. júl. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vaj=vagy
2011. júl. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintetek mi jár egy tolvajnak?Egy olyannak,aki munkában állandoan lop?Ha valamit ott hagyunk,másnapra már nincs?Az illetö elhordja más kávéját,cukorját,puloverjét,rádjot is ellopta,kanalakat.Feltur mindent,ládákban, zacskokban kotorász.Az jo?Nem érdemelné meg?Legalább sárga csíkot huzna maga után,és tudnánk ki az illetö,talán legközelebb meg gondolná mit vigyen el.Nem szeretném tul mérgezni,halála azért ne az én lelkemen száradjon.Ha átpucolodnának a belei,még nem halna bele.:)
2011. júl. 14. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!