Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A zöld tea tényleg segít a...

A zöld tea tényleg segít a fogyásban?

Figyelt kérdés

Én ezt hallottam róla. Hosszú távon is jó megoldás lenne? Nyilván nem ettől várnám a csodát, emellett normálisan ennék, és mozognék is, de azért besegít ez is? Hogyan kell elkészíteni, és egy nap/héten hányszor kell inni belőle és mennyit?


Köszönöm előre is:)


2012. júl. 30. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Felgyorsítja az anyagcserét, abban segít. De csak az igazi szálas zöld tea a jó.
2012. júl. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor ilyen filteres nem? :/
2012. júl. 30. 23:19
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak diétában segít, kb. 1-2%-ot. Amúgy "csak" antioxidáns.
2012. júl. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De a filteres is jó egyébként? És mennyit kell inni belőle naponta?
2012. júl. 30. 23:33
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Jó a filteres is, de ne tekints rá "fogyasztószerként". Igyál meg 2-3 csészével egy nap és elegendő antioxidánshoz jutsz.
2012. júl. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem is fogyasztószerként tekintek rá, mondtam is, hogy nem ettől várom a csodát. Csak kíváncsi voltam, hogy besegít-e a fogyásba?! Köszönöm a válaszokat.
2012. júl. 31. 00:03
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag nem jó a filteres. Vagy legalábbis nem a leghatásosabb, mivel összetörik az alapanyagot teljesen.

Nem nagy ár az eredeti teafű, én 100 gr-t szoktam venni 350 ft-ért, egy nagykanállal teszek 1,5 literbe, bőven elég.

2012. júl. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem is az a baj vele, hogy drága, hanem hogy nem tudom, hogy van-e gyógynövényes bolt a városban, ahol lehet ilyet venni. De biztos van valahol, úgyhogy majd utánanézek. Köszönöm. :)
2012. júl. 31. 10:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha más nem, neten lehet rendelni. Nem tudom hol laksz, de ilyen különleges fűszeres boltban szokott lenni.
2012. júl. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!