Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen méregtelenítő teát...

Milyen méregtelenítő teát ajánlotok? Melyik a leghatékonyabb és viszonylag elérhető áron?

Figyelt kérdés

2012. aug. 2. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

Vizet ajánlom, annál jobb "méregtelenítő" nincs.

Amúgy minek neked méregtelenítő? Mérgezed magad? Ha igen, miért? Nem lenne jobb, ha inkább nem mérgeznéd magad?

2012. aug. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

HA mérgezési tüneteid vannak, akkor arra gyógyszer kell, nem tea.

Pénzkidobás az egész, nem méregteleníti a szervezetet!

Neki talán elhiszed: [link]

2012. aug. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szennalevél, kutyabengekéreg, mályvatea.
2012. aug. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azok jó teák:d A szennától fosol, mint állat, a mályvától meg halucinálsz:D
2012. aug. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

a kánicmerga tea nagyon hatásos.

gyógyszertárban tudod kérni.

2012. aug. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Szoondiii ***** válasza:

ilyen dolgokat a tudomány nem ismer..

Olyan van, hogy a máj (méregtelenítő szerv) funkcióját erősítik. Erre vannak gyakorlatok, de alapvetően gabona és tej nélkül kell enni, sok zöldséget és húst. És akkor tud működni a szervezet, méregtelenít is.

2012. aug. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Húú .. az első kommentelőnek üzenem, hogy "igen, totál szándékosan mérgezem magam"! Szerinted? Én nem konkrét méregre gondoltam ami tudom hogy a szervezetemben van. Az a helyzet hogy fogyókúrázni szeretnék. Több módszert kipróbáltam már, de nem volt hatásos. És azt mondták nekem, hogy előtte a szervezetet méregteleníteni kell és utána könnyebb lesz a fogyás. Olyat is láttam már hogy valaki csupán csak egy méregtelenítő teától 25 kg-t fogyott. Viszont az nagyon drága és azért kérdeztem hogy esetleg valaki tudna e olyat ajánlani amit tapasztalt már és hatásos volt.
2012. aug. 3. 13:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Elhiheted, ha csak teát iszol, fogyni fogsz:d Nem kell annak méregtelenítő teának lennie.
2012. aug. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Szoondiii ***** válasza:

bakker, hogy a sok idióta nem veszi be a táplálkozást a közoktatásba.. de ha belevennék a tananyagba, akkor is a sok kamu hülyeséget nyomatnák egyébként..


Azt próbáltad már, hogy nem eszel gabonát és tejet? Egyébként meg ne haragudj de magadra vess, belemész olyanokba, amit semmi tanulmány nem erősít meg, semmi hitelessége nincs.. A paleolit táplálkozásnak van, nagyon sok tudományos kutatás és gyakorlat a háttere..

De ha normálisan eszel, lefogysz és egészséges leszel, a hiszékenységed úgy is megmarad, és számos gondot okozhat.

Ne higgy nekem, olvass Szendi Gábort és a palaolit táplálkozással kapcsolatos tanulmányokat nézz át. Akkor tudni fogod, hogy nem akármiről beszélünk most.

Viszlát hétfőn..

2012. aug. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!