Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szabad szoptatás alatt Easy...

Szabad szoptatás alatt Easy Fit tablettával fogyni? Van benne ártalmas dolog ami átmegy az anyatejbe?

Figyelt kérdés
2012. aug. 10. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen időszakban semmiféle tablettát nem szednék. Pláne nem úgy, hogy gyakorikérdéseken kérdezem meg, nem egy orvostól...
2012. aug. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden átmegy az anyatejbe, még az általad fogyasztott ételek íze is.


Minden fogyasztószerre jellemző, hogy TILOS gyereknek adni.


Ha csak azt vennéd alapul, hogy a hatóanyagtól a gyerek is fogyni fog, már nem tennél fel ilyen kérdéseket.


Sok zöldség, sok folyadék, sok séta a gyerekkel, és sok szoptatás!

Egy dl anyatej előállításához a tested 500 kcal energiát használ el. Nem véletlen, hogy az anyaságra felkészülve a női test elraktároz némi tartalékot.


Fogyni ráérsz a szoptatás után is. Akkor bármilyen sza.rt is beszedhetsz, elvégre a saját testeddel azt csinálsz, amit akarsz.

2012. aug. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat én is így gondolom!
2012. aug. 10. 22:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Szoptatástól függetlenül sem kéne ilyen sz*rokat szedned, van amelyik kisebb, van amelyik nagyobb mértékben mérgezi a szervezeted, de egészségesen fogyni nem lehet egyiktől sem. De te tudod...
2012. aug. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

A terhességi időszakban a méregtelenítés sem ajánlott.

A fogyókúra a meglévő tartalékok felhasználásával a zsírszövetekben felhalmozott méreganyagok felszabadulásával jár, mely nem feltétlenül ürül ki a szervezetből, hanem az embrió is kapp belőle. Ez azért nem annyira jó.

2012. aug. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló köszönöm válaszod de nem vagyok terhes!! :)) remélem legalábbis.Anyatejet írtam tehát megszületett.Nem fogom szedni a tablettát az egyértelmű mert ki tudja mi van benne de hogy azt írja csak természetes alapanyagok ezért eljátszottam a gondolattal hátha segítene.De nem vészes a helyzet 4 kg maradt rajtam majd lemegy.Csak sokáig szeretnék szoptatni és így nem mozdul lefelé a mérleg...
2012. aug. 17. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!