Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen módszerekkel érhetnék...

Milyen módszerekkel érhetnék el ilyen alakot? (kép lent)

Figyelt kérdés

[link]


Mennyit kellene hozzá edzenem? Tippek?

(most 178 cm-hez vagyok 57-8 kg, 16 éves vagyok)


2012. jan. 9. 14:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
H akarsz rakj fel magadról képet! Úgy többet tudnék rólad mondani,de ha tényleg 178 cm,és 57-8 kg,akkor baromi sovány lehetsz!!!!! Hízzál fel még egy kicsit!!! Ja és ha nem érzed tökéletesnek az alakod,akkor sokat sportolj,DE NE FOGYÓKÚRÁZZ!!!!!!!! SPORT,SPORT,SPORT!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
2012. jan. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Miranda Kerr adatai:


175 cm, 49 kg, 81-61-86


Én nem gondolom, hogy van rajtad felesleg, de sportolj, fuss, ússz, kondizz, ezek a legjobbak. És a kajákra figyelj oda, a fogyás 70%-ban diéta, és 30%-ban mozgás kérdése.

2012. jan. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A fent leírtak alapján szerintem betegesen sovány...megnéztem több képet is, hát....lehet, hogy valakinek ő egy idol, de én személy szerint összekaparnám magam ha a gyermekem ilyen szeretne lenni. Ezt őszintén írom.


[link]

2012. jan. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez valami "Size 0" modell lehet, minden esetre nagyon gyerekesen, egészségtelenül, alulfejlettnek néz ki. Plusz nem csodálkoznék egy kis fotóboltos tuningon sem. Kár, hogy ilyen nem létező személyek lehetnek "ideálok".
2012. jan. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ne akarj ilyen lenni, ez a csaj kórosan sovány - mást ilyen paraméterekkel kórházban kezelnek -, mensije is valszeg csak gyógyszerekkel van (ha egyáltalán...).

Te már amúgy is épphogy a normál alsó határába tartozol, sőt...


Ha az én gyermekem ilyen akarna lenni, nagyon komolyan elbeszélgetnék vele, és legvégső esetben - ha már a családterápia sem segít - utaltatnám be egy pszichológushoz.

2012. jan. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
2012. febr. 11. 19:49
 7/12 mucus98 válasza:
hogyan csináltad??? olyan vékony lehetsz..meg ne próbálj fogyózni, tiszta modell méreteid vannak :OO
2012. febr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ne vicceljunk mar csak a mellei 6 kilot nyomnak tuti h tobb mint 49 kilo... mert azert nem anorexias
2012. febr. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Meg tudlak erteni, hogy igy szeretnel kinezni, szerintem is gyonyoru.. Mar alapbol is nagyon jok a mereteid, de a kg szinte semmit nem szamit! Miranda Kerr 175 cm/52 kg, nekem is azt mondtak modellugynoksegen, hogy 50-52 kg, max. 61-es derek, es max. 90-es csipo jo a magassagomhoz (176 cm), neked se lehetnek nagyobbak a mereteid, ha ilyen alakot szeretnel. Ami nekem mukodik, az a 1000-1300 kcal-os napi etkezes (en egyaltalan nem eszem kenyeret, reggelire kis muzlit eszem tejjel, tizoraira natur joghurtot, ebedre kis fozeleket hussal, delutan gyumolcsot natur joghurttal/kefirrel, vacsorara szinten muzlit), es probalok sokat mozogni. (Heti 3 tesi, heti 2 kezilabda, heti 2-3x 30 perc futas / heti 2 pilates.) Meg az is nagyon lenyeges, hogy probalj csak vizet inni, vagy nagyon ritkan ihatsz coke zero-t is, de az nem egeszseges.. Tejbol se igyal napi 2dl-nel tobbet, mert abban is 150 kcal van. Ezekre ugyelve 2 honap alatt ilyesmi alakod lehet.
2012. febr. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]

http://www.youtube.com/results?search_query=miranda+kerr+tra..

ilyen edzésekre jár és a testzsírját 16-18%nál nem viszi feljebb ahogy elnézem.

sima szálkásító diétával,kalória számolással be lehet állítani.

de szerintem egy fitnesz modellnek jobb alakja van.

pl neki-

[link]

2012. febr. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!