Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Elkezdjem szedni a Reductilt?

Elkezdjem szedni a Reductilt?

Figyelt kérdés
Az orvos elküldött vérvételre, mindent összevetve semmi nem gátolhat a fogyásban, mégsem tudok leadni egy dekát sem diétával és mozgással,már mindent kipróbáltam,mondtam is neki,mire ő felírta a 28 szemes 10mg-s reductilt,mondtam neki hogy nem akarok mérget szedni, de azt mondta ezt próbáljam meg.171cm vagyok és most 76kg, fog ez rajtam segíteni?Kiváltsam?
2009. júl. 24. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szia,

ha jó lett a vérképed, nincs magas vérnyomásod, májaddal minden rendben van, akkor elvileg nincs gond azzal, hogy elkezd szedni.

én 5 éve szedtem két hónapig, 10 kg lement.

Most szülés után 20-at kell leadnom (én is mindent próbáltam már, de nem megy le egy deka sem...) fel fogom iratni a dokival.

Ez mindenkinek a saját döntése. Én csak a tapasztalatom írtam le, nem foglak rábeszélni!

sikeres fogyást!!!

2009. júl. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Ez a súlyfelesleg elég kevés ahhoz, hogy nem létezik, hogy megfelelő táplálkozással és mozgással ne tudnál tőle meszabadulni. Írd fel, mit eszel egy nap, hátha vannak benne lopott nasik, rejtett kalóriák. Ez szerintem még nem olyan súlyos, hogy a szervezetbe vegyileg be kéne avatkozni. Ráadásul a mesterségesen elért fogyást vissza is fogod hízni.
2009. júl. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

szia!

én is csak most fogom elkezdeni,remélem sikerrel járunk!

majd írj hogy ,hogy állsz!

2009. júl. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én két hete szedem a Reductilt, de még egy dekát se fogytam tőle.

Ami engem is meglepett, mert az orvos azt mondta, hogy hirtelen fog megindulni a fogyás. Ne higyjétek azt hogy zabálok. Kicsit elvette az étvágyam, de más hatását nem érzem. Szerencsére mellékhatását sem. Átlagos adagokat eszek, sok folyadékot iszok, sportolok minden nap, még sincs eredmény.

2009. júl. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

reductil

nem vált be,de az adipex nagyon is,eddig minusz 11kg 1hónap,+10 nap alatt

2009. júl. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
58%
Én pár évvel ezelőtt szedtem a reductilt, akkor fogytam is tőle elég sokat, de visszahíztam mindet, sőt még többet is. Így utólag nem érte meg az árát, mert nem tudom, most mennyibe kerül, de akkor nagyon drága volt.
2009. júl. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!