Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Üdv! 5 hét alatt kb. hány...

Üdv! 5 hét alatt kb. hány kilót lehet leadni?

Figyelt kérdés
Járok konditerembe, (reggelente futok is majd), és milyen étkezés ajánlott? Nekem kb. egy olyan 5-10 kilót kéne leadni. Most vagyok 17 éves, 184 cm magas és 81 kg. Mennyit kell kb. fogynom? Mennyi az átlagos?
2009. júl. 27. 00:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem ilyen egyszerű a dolog. Ha konditerembe jársz az sem mindegy hogyan.


Heti 2-3 alkalomnál több nem tanácsos iskola mellett.

Az izomcsoportokat válaszd szét, hogy legyen ideje az izmaidnak regenerálódni, tehát ne gyúrj ugyanazon testrészre 2 egymást követő edzésen.

Enni is napi 5-6 alkalommal kell, úgy háromóránként. Minden alkalommal sok fehérjét vigyél be a testedbe. Napi testsúly*2 gramm az ajánlott, szóval egy 160gramm fehérje.

A húsnak sem teljes egésze fehérje. Tele van vízzel, zsírral, tehát nézz utána miben mennyi van.

A nyers tojást felejtsd el.

A zsírbeviteled minimalizáld.

A szénhidrát ellenséged és barátod is.

Ha nem eszel nem lesz energiád, ha nem lesz energiád szarul megy az edzés, ha szarul megy az edzés keveset fejlődsz.

Ha eszel, nem fogysz. A fölösleges szénhidrát átalakul zsírszövetté.


Tömegnövelés, erősödés, tehát izmosítás mellett nem nagyon lehet fogyni.

Én félig komolyan véve a fogyást is, edzést is 3 kilót fogytam 3 hónap alatt - úgy, hogy persze sokat izmosodtam is, tehát zsírból azért többet fogytam mint az a 3 kiló, csak felvettem izomban is valamennyit.


Azt, hogy mennyit kell fogynod, senki nem fogja neked megmondani a büdös életben, anélkül, hogy szemtől szembe nem látott volna, vizsgált volna meg. 184 centi mellett 80 kiló kéne legyél nagyjából egy átlagos felépítéssel.

2009. júl. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, sokat segítettél, de nekem a magasságomhoz, ez a súly kicsit sok ( vagy minden ismerősöm anorexiás :D ). Azért még kell izmosodnom is.
2009. júl. 27. 17:33
 3/4 anonim ***** válasza:
5 hetre, 5 kj ajanlott.
2009. júl. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha nem reggelizel, és ebédre eszel három tökmindegy milyen zsemlét, vacsira meg nem eszel megint semmit, öt hét után azt se fogod tudni, mi az hogy kaja :D


Tapasztalat :D

2010. okt. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!