Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Próbáltátok már a Juharfa...

Kistörpi kérdése:

Próbáltátok már a Juharfa szirupos fogyókúrát?

Figyelt kérdés

Milyen véleményetek van róla?

Mennyi idő alatt,hány kg-t adtatok le?

Egyáltalán jó ez a kúra/méregtelenítő?


L/15 Köszii:D



#fogyókúra #kúra #méregtelenítő.juharszirup
2012. aug. 24. 11:51
 1/8 Szoondiii ***** válasza:
0%

cukor fogyasztásra alapozni a fogyást, táplálkozást?

miért nem mondjuk kénsavval próbálkozol? valószínűleg mindkettő halálos, a kénsav gyorsabb (bár ez is fáj).


a juharfa szirup mióta az ember természetes tápláléka? helyette vajon mit eszik egy ember? :)

2012. aug. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem úgy gondoltam hogy magában fogyasztani ...látszik még nem próbáltad akkor,de köszi.

Am erre gondoltam:


[link]

2012. aug. 24. 12:39
 3/8 Szoondiii ***** válasza:

nem szükséges kipróbálnom, illetve elolvasnom, hogy valami inkompetens ember miféle marhaságot ír róla.


az ember hús, zöldség, gyümölcs evő. ha ettől eltérünk, betegség, elhízás a következménye (mint látjuk elég gyakran).

nem hogy a szirupban lévő cukorra nincs szükségünk, semennyi cukrot nem kell enni. a fogaktól kezdve mindennek árt, amit csak el tudsz képzelni.


nem többet kell enni (új dolgot vásárolni) hanem kevesebbet. mondjuk a kenyérfélékkel, tejfélékkel kevesebbet, az valószínűleg minden problémát megoldana és sokkalta egészségesebb lenne, mint ahogy most eszel.

2012. aug. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Oké, köszi.

Am nem mondom hogy dagadt vagyok csak egyszerűen úgy látom mintha fogynom kéne mégis..

2012. aug. 24. 12:51
 5/8 Szoondiii ***** válasza:

én nem is írtam, hogy dagadt lehetsz.


leírtam hogy kell enni, ettől el lehet térni, keresgetni méregtelenítő kúrákat (valljuk be, azt sem tudod mit jelent ez a fogalom de én sem tudom, mert ilyen nem létezik :)

ha majd problémák lesznek, akkor tudni fogod, hogy zöldség+hús. ha a tejes, gabonás táplálkozást folytatod, illetve ilyen juharfa kúrákkal fogod tarkítani (biztos sokan vannak így, megy is a gyógyszeripar, kellenek az orvosok, van összefüggés) lesznek problémák, sajnos.

2012. aug. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Aham.. értem.
2012. aug. 24. 13:08
 7/8 Szoondiii ***** válasza:

:)

tényleg nem ajánlok semmilyen "kúrát".

de aki hagyományos táplálkozást tanult, és azt tanulta hogy a teljes kiőrlésű gabonákat, tejféléket kell enni éppenséggel ők is azt fogják mondani, hogy semmiféle kúrát ne csinálj, az soha nem vezet eredményre.


meg kell tanulni rendesen étkezni, én erre más, újabb és értelmesebb megoldást ajánlottam, mint amit másoktól fogsz hallani, de hidd el a te egészségedet szolgálja.

persze az enyémet is. :D

2012. aug. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudom,köszii ..megfogadom :')
2012. aug. 24. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!