Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 178 centi vagyok és 85 kilo...

178 centi vagyok és 85 kilo az nagyon sok? (lány)

Figyelt kérdés
elkezdtem szedni az Anorex tablettát de úgy érzem nem segít sokat sőőt...
2012. szept. 9. 11:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? :)
2012. szept. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok...
2012. szept. 9. 11:31
 3/20 anonim ***** válasza:
64%
Hát mondjuk nem írtad oda, csak, hogy valami gagyiex tablettát szedsz aminek szimpi volt a reklámja. teljesen jogos a feltételezés, hogy 12 egy tucat kérdező vagy, mint a többi idejáró, akiknek se edzéstervük se étrendjük csak sírnak, meg vesznek szőlőcukrot jó drágán.
2012. szept. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem nagyon sok de azért jó pár kiló túlsúly.Az is számít milyen testfelépítésű vagy.Ha amolyan madárcsontú vékony lányka voltál mondjuk ehhez a magassághoz 60-65 kiló akkor elég sok de ha amúgy is masszívabb felépitésű vastag csontozatú voltál 70-75 kilóval akkor nem annyira vészes.Az én feleségem 173 centi magas és 68 kiló.Ha meglátnád azt mondanád vékony lány.Valószínüleg nehezek a csontjai.Szóval ez ennek is a függvénye.Azért próbáld meg csökkenteni a súlyod annyi kilóval amennyivel már átlagos kinézetű leszel.Ez lehet 60 de lehet 70 kiló is.Attól függ milyen testalkatú vagy.
2012. szept. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat és igen én sem vagyok a vékony fajta erősek a csontjaim az orvos is megmondta. :)
2012. szept. 9. 11:49
 6/20 anonim ***** válasza:

Figyelj, nem akarlan megbántani, de muszáj őszintének lennem.


Én 176 cm vagyok, 85 kiló voltam, mikor elkezdtem diétázni, most 75 kilónál tartok, és így, 75 kilósan is van hasam.

Szóval igen, ez a 85 kg sok. Szerintem a mi ideális súlyunk olyan 60-65 kiló kellene, hogy legyen.


Kezdj el sportolni valamit és tarts diétát, hidd el, nem marad el az eredmény. :)

2012. szept. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
persze el akarom kezdeni de te hogy fogytál ennyit és mennyi idő alatt?
2012. szept. 9. 12:03
 8/20 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, h vastag csontozat.
2012. szept. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
dehogyis nincsen.Csontsűrűség pontosan a neve.Ha nem lenne akkor minden azonos súlyú és magasságú embernek ugyan úgy kéne kinéznie alakra.De ez nem így van.Van aki 80 kilósan kinéz 65-70-nek és van aki pont fordítva.70 kilósan 90-nek nézni.Biztos számít a szervek súlya is meg hasonlók de az biztos,hogy nem lehet minden embert pusztán a magasság alapján súly kategóriákba sorolni ami mindenkire kötelező érvényű lenne.
2012. szept. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Csontsűrűség pontosan a neve.Ha nem lenne akkor minden azonos súlyú és magasságú embernek ugyan úgy kéne kinéznie alakra.De ez nem így van.Van aki 80 kilósan kinéz 65-70-nek és van aki pont fordítva.70 kilósan 90-nek nézni.Biztos számít a szervek súlya is meg hasonlók de az biztos,hogy nem lehet minden embert pusztán a magasság alapján súly kategóriákba sorolni ami mindenkire kötelező érvényű lenne.


Dehogyis, ilyen nincs..:DD Azért nem néz ki két azonos tömegű és magasságú ember, mert

-MÁS a csontozata, tehát szélesebb a válla,a csípőcsontja, stb, de attól még nincs ilyen, hogy valaki erős a csontozata, blabla. persze, Eric Cartmannek is csak erős a csontozata, de amúgy nem kövér:]

-más az alkata, körte-homokóra-alma, stb, valaki a seggére, valaki a mellére, valaki a hasára hízik elősorban

-más a testzsírszázaléka, tehát valaki plöttyedt, valaki izmos

-más az életkora


na, ezért néz ki máshogy 2 azonos paraméretekkel rendelkező egyén, nem azért, mert erős a csontozata blabla.


És igen kérdező, a testsúlyod rengeteg, 68 lenne az ideális, és ne várd el, hogy beszedsz egy bogyót és zabálhatsz, mert ez még nem a 25. század, képzeld el milyen lenne, a konditermek, a plasztikai sebészek és Norbi becsődölne.:(XDDDDDD

Tessék egészségesen zabálni, shapeshifter.blog.hu - kövesd az étrendeket, tanuld meg a recepteket, számold a kalóriákat, és mozogj, keress rá az "első 5 kilóméterem" edzéstervre, és tanulj meg 1 óráig futni megállás nélkül

csövi

2012. szept. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!