Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15 éves lány vagyok 162...

15 éves lány vagyok 162 centi, és 65 kiló. Sokszor probáltam már lefogyni, táncokra is járok, a nyáron 53 kg körül voltam, de télire viszajött, pedig nem eszek sokat. Milyen mozgásokat javasoltok itthonra (az időjárás miatt)?

Figyelt kérdés

Illetve, amikor eljön a tavasz, akkor kinnti sportok is szóba jöhetnek.:) A futás hatékony? Vagy annak is meg van adva.. hogy mikor és mennyit kellene? :)Vagy mikor, miket egyek, valamint ne egyek? (nagyon szeretem a gyümölcsöket! ) Nagyon fontos lenne, mert sokszor 'cikinek' érzem... és rosszul esik, amikor megszólnak... :( Pedig én tényleg nagyon akarom :-)

A válaszokat előre is köszönöm!:)


2012. jan. 25. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
télen videokat néz a neten probáld utánózni
2012. jan. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De milyen fajta videokat? Miket javasoltok?:)
2012. jan. 25. 20:06
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem te elhíztál
2012. jan. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne ess kétségbe, fiatal vagy még. Otthon szobabicikli, futópad van? Azok nagyon jók a téli időszakban. Ha nincs javaslok valami Béres Alexandra dvd-t(nekem az nagyon bevált). És ha teheted a nasit hagyd el, fiatal korod miatt ez is bőven elég lesz a fogyáshoz ha sokat mozogsz mellé.

Ha kérdésed van még, írj nyugodtan.

2012. jan. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tornazz a cindy crawford-shape of your body-ra

Jo kis csajos video nem olyan gyilkolos, mint a Rubint R. meg a Beres A.

2012. jan. 26. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hogy tudsz ennyire meghízni 5-6 hónap alatt? Ha nem eszel sokat, akkor lehetetlen hogy így meghízz. 12 kiló az a semmitől nem jön fel. Vagy hormonzavarod van, vagy tényleg jóval többet ettél.

Erre figyelj mindig, azaz változtass az életeden az étkezési szokásaidon, mert nagyon hajlamos vagy a hízásra!

2012. jan. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
próbálj kevesebb zsíros ételt enni,több gyümölcsöt,sokat innni, és mindennap mozogni valamit(nálunk a suliban reggelente vannak különféle sportok röplabda,foci stb.) nekem bejött ;)
2012. jan. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :))!

Hát.. anyunak is feltűnt, hogy mitől van ez:S és igen, megkérdeztük már az orvost is, és mivel erősen allergiás vagyok sok mindenre, az erre szedett gyógyszer miatt lehetett.. azt mondta :/ és mostantól azt is abbahagyom, legalábbis amíg nem kezdenek virágozni a növények!:)

itthon sajnos nincs futópad... :/ de szerintem ha jól felöltözök, megpróbálom a kinnti kocogást..:))

2012. jan. 28. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!