Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Slim advance-val kapcsolatban...

Slim advance-val kapcsolatban vannak tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Tényleg tapasztalatokat szeretnék kapni, ha van valakinek, és nem azt, hogy "egyél sok zöldséget, meg gyümölcsöt", mert én már nagyon sokféle módszerrel próbálkoztam és mindig kudarcot vallottam, ráadásul a helyzet egyre kritikusabb, szerintem legalább 40 kg-ot kellene fogynom.
2009. júl. 30. 11:14
 1/5 anonim válasza:

Szia!

Én is kíváncsi lennék a tapasztalatokra, de van egy gondom, a weboldalt ami fel van tüntetve nem tudom megnyitni, mert azt írja, hogy nem találja a címet.Megpróbáltam sms-ben rendelni,de az üzenet nem kézbesíthető!!

Ez nagyon fura!Van valami ötlet??

2009. júl. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, én is szerettem volna megnézni a honlapjukat, de nekem sem sikerült. Csak egy újsághirdetést olvastam róla, de nem tudom, hogy mennyire megbízható.
2009. júl. 31. 10:32
 3/5 anonim válasza:

Sziasztok!

Én megrendeltem 2 hete hétfőn de még mindig nem küldték és azóta a honlapjuk is megszűnt!

Nem tudom, hogy lesz-e még belőle valami:S

2009. aug. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Sziasztok. Én is rendeltem 3 és fél hete, de semmi. A férjem felhivta volna öket, de rá kellett jönnünk hogy ez egy fantom cég volt, Végül elétr egy telefonszámot, ahol azt mondták neki, hogy legkésöbb jövöhéten itt lesz a csomag. Most várunk. Jövöhéten megirom megjött e.
2009. nov. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Látom már régebbi téma. Én 2010.09.13-án rendeltem meg és meg is kaptam. Viszont teljesen más dolgok, mint aminek elképzeltem. Gagyinak tűnik, hatása egyenlőre semmi (4 nap) alatt. Nem nagyon szoktam bedőlni ezeknek az ajánlatoknak, most még is ez történt. Ha van valakinek tapasztalata, szívesen olvasnám.

Jelenleg még kétségeim vannak , hogy tovább merjem inni. Semmilyen pontos adagolás nincs rajta, az összetétel szerint csupa gyógynövény, az illata és állaga alapján , pedig bármi is lehet.


Azóta naponta ugyanettől a cégtől más terméknévvel már 4 "visszautasíthatatlan" ajánlatot kaptam.


Valahogy a megrendelés megérkezése után találtam csak rá erre az apró betűs részre a honlapon:


COPYRIGHT (C) 2008 XXX *FONTOS INFORMÁCIÓ*: A RENDSZERES TESTMOZGÁS ÉS AZ EGÉSZSÉGES TÁPLÁLKOZÁS A SIKERES FOGYÁS FELTÉTELE. AZ ITT BEMUTATOTT EREDMÉNYEK NEM TIPIKUSAK. AZ EGYÉNI EREDMÉNYEK ELTÉRHETNEK ETTŐL ÉS NEM ÉRHETŐEK EL KIZÁRÓLAG A KÉSZÍTMÉNY ALKALMAZÁSÁVAL. AZ ITT KÖZÖLT ÁLLÍTÁSOKAT NEM ÉRTÉKELTE AZ ÉLELMISZERÜGYI HATÓSÁG. A TERMÉKNEK NEM CÉLJA SEMMIFÉLE BETEGSÉG DIAGNOSZTIZÁLÁSA, KEZELÉSE, GYÓGYÍTÁSA VAGY MEGELŐZÉSE. A KÉSZÍTMÉNY ALKALMAZÁSÁT MEGELŐZŐEN OLVASSA VÉGIG A CÍMKÉT ÉS AZ UTASÍTÁSOKAT. KÉRJE KI ORVOSA TANÁCSÁT A KÉSZÍTMÉNY ALKALMAZÁSA ÉS BÁRMELY FOGYÓKÚRÁS VAGY MOZGÁSPROGRAM ELKEZDÉSE ELŐTT. NE HASZNÁLJA A TERMÉKET, HA VÁRANDÓS VAGY SZOPTAT.

2010. szept. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!